Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Dlaczego warto przyciemniać szyby samochodowe?

Folie do przyciemniania szyb samochodowych

Przyciemnianie szyb samochodowych

folie do przyciemniania szyb w samochodzie

 

Dlaczego warto przyciemniać szyby samochodowe

Często można zauważyć samochody, których okna są mocniej lub słabiej przyciemnione. Jaki jest sens korzystania z takiego produktu? Jak montować folie do przyciemniania szyb samochodowych?

Przyciemnianie szyb – korzyści

Wydaje się, iż powodów, dla których warto wykorzystywać folie do przyciemniania szyb, jest wiele. Poniżej wymieniono te najważniejsze:

  • - nadają samochodowi ciekawego wyglądu
  • - zwiększenie prywatności pasażerów
  • - redukcja nagrzewania w aucie
Niewątpliwie, przyciemniająca folia samochodowa sprawia, że auto wygląda interesująco. Ponadto, dzięki niej pasażerowie zawsze zachowują prywatność. Przykładowo, stojąc w korku, nie trzeba się przejmować, że ktokolwiek zagląda do samochodu, gdyż jego wnętrze jest niewidoczne.

Szczególnie istotną funkcją, jaką pełnią folie do przyciemniania szyb samochodowych, jest redukcja nagrzewania. Każdy posiadacz samochodu wie doskonale, jak skwarnie robi się w jego wnętrzu w upalne dni.

Wystarczy zostawić auto na nasłonecznionym parkingu dosłownie na moment, aby temperatura stała się nie do zniesienia. W trakcie jazdy nie jest zresztą o wiele lepiej. Folie na szyby sprawiają, że temperatura w samochodzie jest o wiele niższa.

Przyciemnianie szyb folią pozornie może wydawać się proste. W rzeczywistości jednak czynność ta wymaga doświadczenia. Dlatego też powinien wykonywać ją fachowiec. Folie do przyciemniania szyb samochodowych należy umieszczać zawsze na całkowicie czystej powierzchni. Obecność jakichkolwiek drobinek brudu czy kurzu powoduje powstanie nieestetycznych pęcherzyków.

Niezwykle ważna jest oczywiście jakość folii. Na rynku jest wiele tanich modeli, które cechują się niewielką skutecznością i jeszcze gorszą trwałością. Wskazana jest zatem inwestycja w sprawdzone produkty, takie jak np. folia Ilumnar.

Przepuszczalność światła


Wybierając folie do przyciemniana szyb, należy zwracać uwagę na stopień przepuszczalności światła. Nie powinny one zatrzymywać więcej, niż 30% promieni słonecznych, gdyż jest to niezgodne z prawem w tym ustawą prawo o ruchu drogowym. Warto pamiętać, że również szyby samochodowe w niewielkim stopniu zatrzymują światło. Należy to uwzględnić, wybierając dobre folie na szyby. Do wyboru jest wiele rodzajów w tym folia ceramiczna LATI, folie metalizowane, niemetalizowane oraz folie spektralno - selektywne.


Folie do przyciemniania szyb samochodowych


przyciemnianie szyb w samochodach

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.