Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Chroń swoją rodzinę

Okienna folia ochronna

Folie na okna

 

folie okienne antywlamaniowe

 

Trwałe folie ochronne na szyby i okna

Zabezpieczenie okna i szyby przed rozbiciem / wybiciem

Wypadki chodzą po ludziach... Zdarzają się niezapowiedziane. Kawałki rozbitej szyby mogą poważnie uszkodzić Twój dom, jak również spowodować groźne obrażenia Twoich bliskich. To ryzyko możemy zminimalizować stosując bezbarwne folie ochronne na szyby, folie dekoracyjne na szyby, przeszklenia oraz folie antywłamaniowe na okna i drzwi firmy LLumar w zależności od tego gdzie chcemy je zastosować.

 

W zależności od rodzaju szyby, przeszklenia jakie chcemy zabezpieczyć możemy wybrać:

- folie ochronne na szyby w drzwiach do pokoju,

- folie ochronne na oknie w piwnicy i garażu,

- folie na szyby w drzwiach wewnętrznych,

- folie na lakobel,

- folie na lustro ścienne,

- folie na szklane drzwi wewnętrzne np: do gabinetu, na drzwi łazienkowe,

- folie ochronne na drzwi do kabiny prysznica,

- folie na szkło dekoracyjne na ścianie,

- folie na drzwi przesuwne z lustra do szafy.


Folie okienne są wykonane z cienkiego, wytrwałego poliestru, który został pokryty bardzo mocnym klejem. Folie zapewniają bardzo dobrą widoczność oraz potężną ochronę, która pomaga utrzymać szybę w jednym kawałku nawet podczas trzęsienia ziemi. Stosując folie na szyby i okna możesz w łatwy sposób wyeliminować zagrożenia czyhające na dzieci spowodowane rozbitą szybą. 

Dodatkowo wybierając folie dekoracyjne poza zabezpieczeniem szyby w łatwy sposób nadasz wnętrzu ładny wygląd i poprawisz prywatność w miejscach w których powinna być zapewniona jak: kabina prysznicowa, szklane drzwi np do gabinetu, pokoju, okno łazienkowe, drzwi do garderoby.

 

Folia chroni Ciebie i bliskich przed latającymi odłamkami szkła, a także w bardzo dużym stopniu utrudnia włamanie się do mieszkania poprzez szybkie wybicie szyby. 

Folie ochronne oraz przeciwwłamaniowe LLumar spełniają najsurowsze wymogi europejskie jak i na całym świecie. Posiadają stosowne certyfikaty i atesty jak: - bezpieczeństwa wg oznaczenia EN 12600 jak folia ochronna SCL 4 i SCL 8 oraz antywłamaniowe wg oznaczenia EN 356 jak folia ochronna SCL 13.

Możesz w pełni zaufać naszym foliom, ponieważ masz pewność, że produkt na prawdę działa.

Folia do oklejania szyb

 

Dodatkowe zabezpieczenie okna jakie zapewni folia antywłamaniowa jest na tyle wystarczające, że możesz być w pełni spokojny o pozostawienie swojego domu. Nikt w sposób niezauważony nie wejdzie do niego próbując wybić szybę. Ponieważ folie ochronne są praktycznie niezauważalne, nie będziesz nawet zwracał na nie uwagi, dopóki coś się nie stanie.

 

Pomyśl o foliach okiennych jak o polisie i ubezpieczeniu! Zamów folie ochronne na szyby lub folie antywłamaniowe na okna razem z montażem! Jeżeli nie instalowałeś folii na szybie, a chcesz uzyskać bardzo dobry efekt wizualny i mieć gwarancję na usługę montażu zamów folie na okna razem z montażem. Każda czynność wymaga wprawy w tym oklejanie w sposób niewidoczny dla oka przeszkleń.

 

Folie ochronne na okna, drzwi, przeszklenia

Folie do oklejania szyb


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.