O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/Folia Ochronna na Rower - Zabezpieczenie Folią Ramy Roweru
Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Tak, nie tylko auta i motory, ale również rowery można zabezpieczyć folią ochronną

Folia ochronna PPF do zabezpieczenia ramy roweru sportowego TREK

 

Ta nietuzinkowa szosa od Trek-a trafiła do nas w celu maksymalnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami podczas upadku na treningach i wyścigów szosowych oraz w trakcie transportu na zawody. W tym modelu folia ochronna została zastosowana na każdym lakierowanym elemencie ramy. Niemal każdy cm² ramy w włókna węglowego został zabezpieczony bezbarwną folią ochronną LLumar PPF Platinum.

 

Z uwagi na to, że nie można było zastosować formatek do wycięcia folii ochronnej na poszczególne jej elementy wszystkie folie były dopasowywane ręcznie. Każdy element ramy był oddzielnie dopasowywany z łączeniami tak aby był niezauważalny gołym okiem. Wszystkie prace dotyczące przygotowania ramy do oklejania oraz zabezpieczenie i montaż folii ochronnej na ramie roweru trwaly cały dzień. Folia PPF Platinum samoregenerująca od wływem ciepła i o właściwościach hydrofobowych została zainastalowana bez śladu widoczności pomimo braku formatek na korpusie ramy, główce ramy, górnej rurze tylnego trójkąta oraz na dolnej rórze tylnego trójkąta, sztycy, widelcu, rurze podsiodłowej. 

 

 Zabezpieczenie ramy roweru folią PPF, Folia ochronna na rower

 

folia-do-ochrony-roweru
ochrona-ramy-roweru-folia
folia-do-ochrony-ramy-roweru
folia-ochronna-na-rower
folie-ochronne-na-rower