O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open

Motor BMW R 1200 GS - Ochrona Lakieru Motocykla

  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/Motor BMW R 1200 GS - Ochrona Lakieru Motocykla

Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Folia na Lakier w Motocyklu BMW R 1200 GS Turystycznym enduro rodem z Bawarii

Kultowy motor BMW R 1200 GS trafił do nas przed sezonem motocyklowym w celu zabezpieczenia elementów lakierowanych przez zarysowaniem, odpryskami oraz działaniem warunków atmosferycznych i środków chemicznych. Pomimo tego, że nie był to łatwy pojazd do zabezpieczenia stał się on naszym wyzwaniem. Wiele detali, załamań, nierównych brzegów przełożyło się na wiele roboczogodzin. Wcześniej zgdnie z naszą procedurą wykonaliśmy oględzieny powłoki lakierniczej całego motoru.

 

W tym celu zastosowaliśmy bezbarwne folie do ochrony lakieru PPF firmy LLumar tak, aby motocykl zachowały swój fabryczny wygląd na długie długie lata. Na BMW została zastosowana zarówno folia ochronna z wykończeniem matowym jak i w folia w połysku.

 

Starannie wykonaliśmy formatki z folii. Został oklejony bak paliwa i wszystkie lakierowane elementy nadwozia. Instalacja folii PPF przebiegała zgodnie z naszymi założeniami. Efekt rewelacyjny! Folia zastosowana na motorze jest niewidoczna. Piękno tego motoru nie zostało znieksztalcone poprzez montaż folii do ochrony lakieru motocykla.

 

folia-ochronna-na-motocykl
autodetailing-rzeszow
folia-do-ochrony-lakieru
folia-matowa-na-lakier
folia-ochronna-lakier
folia-ppf
folia-zabezpieczajaca-lakier
folie-zabezpieczajace-lakier-motocykla
ochrona-lakieru-folia
ochrona-motocykla-przed-obiciem
powloki-ceramiczne
zabezpieczenie-lakieru-motocykla
zabezpieczenie-lakieru-motocyklu