Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Szkolenia

Szkolenie z przyciemniania szyb samochodowych, ochrony lakieru, szyby czołowejszkolenia z montazu folii do ochrony lakieru

Wieloletnie doświadczenie tysiące przyciemnionych aut i tysiące m2 zainstalowanych folii okiennych powodują, iż posiadamy niezbędne doświadczenie by przekazywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie innym osobom.

Oferujemy 4 rodzaje szkoleń:


  • ■ Szkolenie "Montaż folii na szybach auta - Przyciemnianie szyb samochodowych"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii okiennych - architektonicznych w tym:
  • ■ Folie przeciwsłoneczne, dekoracyjne, ochronne, antywłamaniowe"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru"
  • ■ Szkolenie "Montaż folii firmy BRAY na szybie czołowej - Folia do ochrony szyby przedniej/ czołowej przed kamieniami"

Szkolenia trwają od 1-3 dni i uzależnione są od zakresu, jaki wybierzesz jak również od tego ile czasu chcesz poświęcić na trening.

Każde z przeprowadzonych przez nas szkoleń ma na celu przekazanie zdobytej przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia usług w tych dziedzinach. Na naszych szkoleniach będziesz nabierał doświadczenia praktycznego, a nie przyglądał się jak robi to osoba szkoląca.

Na szkoleniach poznasz narzędzia pomocne do instalowania folii na szybach, na lakierze auta, które ułatwiają pracę i eliminują błedy. Jeżeli będziesz ich potrzebował pomożemy je zdobyć. Dla naszych kursantów przygotowalismy lepsze ceny na narzędzia do instalacji folii samochodowych i okiennych LLumar.


Pełne informacje odnośnie szkoleń uzyskasz składając zapytanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wybierz rodzaj szkolenia - umów się na termin przez telefon lub mailowo.
Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.