Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Szkolenia

Szkolenie z przyciemniania szyb samochodowych, ochrony lakieru, szyby czołowej

 


szkolenia z montazu folii do ochrony lakieru

 

Wieloletnie doświadczenie tysiące przyciemnionych aut i tysiące m2 zainstalowanych folii okiennych powodują, iż posiadamy niezbędne doświadczenie by przekazywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie innym osobom.

Oferujemy 4 rodzaje szkoleń:


Szkolenia trwają od 1-3 dni i uzależnione są od zakresu, jaki wybierzesz jak również od tego ile czasu chcesz poświęcić na trening.

Każde z przeprowadzonych przez nas szkoleń ma na celu przekazanie zdobytej przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia usług w tych dziedzinach. Na naszych szkoleniach będziesz nabierał doświadczenia praktycznego, a nie przyglądał się jak robi to osoba szkoląca.

Na szkoleniach poznasz narzędzia pomocne do instalowania folii na szybach, na lakierze auta, które ułatwiają pracę i eliminują błędy. Jeżeli będziesz ich potrzebował pomożemy je zdobyć. Dla naszych kursantów przygotowaliśmy lepsze ceny na narzędzia do instalacji folii samochodowych i okiennych LLumar.


Pełne informacje odnośnie szkoleń uzyskasz składając zapytanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Wybierz rodzaj szkolenia - umów się na termin przez telefon lub mailowo.Firma PWJ oferuje sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.