Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Rakle silikonowe do aplikacji folii ochronnych

 

Rakle silikonowe do aplikacji folii ochronnych

Zestawy rakli silkonowych

 

 

rakle silikonowe do aplikacji folii ochronnych

Nowa dostawa rakli silikonowych dla instalatorów dedykowana do aplikacji folii ochronnych dostępna w sklepie internetowym PWJ i sprzedaży stacjonarnej.

 

Rakle silikonowe do aplikacji folii ochronnych
- rakle magnetyczne 6 sztuk,
- rakle silikonowe 5 sztuk.

 

Nowe rakle dostępne są wyłącznie w zestawach po 5 i 6 sztuk. Różnią się twardością silikonu, kształtami, wymiarami. Rakle w komplecie 6 sztuk w średnim stopniu twardości dostępne są z wbudowanym magnesem, który umożliwia zawieszenie rakli na elementach metalowych auta aby w trakcie montażu folii mieć ja zawsze pod ręka.

 

Z uwagi na różne kształty i wymiary rakli przydadzą się one zarówno podczas aplikacji folii na dużych jak i małych elementach karoserii. Dodatkowo w zestawie znajdziesz rakle, która ułatwi ci montaż folii ochronnej na elementach wewnątrz auta.

 

 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.