Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/Rower sportowy TREK

Folia ochronna na rower

Ochrona lakieru rowerowego

Tak, nie tylko auta i motory, ale również rowery w tym rowery sportowe można zabezpieczyć folią ochronną PPF. Ta nietuzinkowa szosa od Trek-a trafiła do nas w celu maksymalnego zabezpieczenia przed uszkodzeniami podczas upadku na treningach i wyścigów szosowych oraz w trakcie transportu na zawody. W tym modelu TREKA folia ochronna została zastosowana na każdym lakierowanym elemencie ramy. Niemal każdy cm² ramy w włókna węglowego został zabezpieczony bezbarwną folią ochronną LLumar PPF Platinum.

 

Z uwagi na to, że nie można było zastosować formatek do wycięcia folii ochronnej na poszczególne jej elementy wszystkie folie były dopasowywane ręcznie. Każdy element ramy był oddzielnie dopasowywany z łączeniami tak aby był niezauważalny gołym okiem. Wszystkie prace dotyczące przygotowania ramy rowerowej do oklejania oraz zabezpieczenie i montaż folii ochronnej na ramie roweru trwały cały dzień. Folia PPF Platinum samoregenerująca od wpływem ciepła i o właściwościach hydrofobowych została zainstalowana bez śladu widoczności pomimo braku formatek na korpusie ramy, główce ramy, górnej rurze tylnego trójkąta oraz na dolnej rurze tylnego trójkąta, sztycy, widelcu, rurze podsiodłowej.

 

Zabezpieczenie ramy roweru folią 

 Folia ochronna na rower sportowy TREK

rower sportowy trek ochrona lakieru rower sportowy trek ochrona lakieru rower sportowy trek ochrona lakieru rower sportowy trek ochrona lakieru

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow