Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/Mercedes Benz Vito

Mercedes Benz Vito

Ochrona lakieru w autach użytkowych VAN

 

Na samochodzie użytkowym firmy Eden marki Mercedes Vito z granatowym lakierem metalicznym wykonano zabezpieczenie lakieru auta niewidoczną folią PPF. Do realizacji klient zdecydował się na odmianę folii PPF w wersji Platinum z połyskiem z 10 letnią gwarancją w pakiecie rozszerzonym FULL FRONT. Zabezpieczenie lakieru auta folią zostało wykonane na takich elementach karoserii samochodu jak:

 

- przednia maska samochodu,

- przedni zderzak,
- reflektory,
- przednie błotniki,
- słupki A,
- nadszybie,
- środkowe słupki,
- półka tylnego zderzaka,
- progi wewnętrzne auta,

 

Przed przystąpieniem do montażu folii PPF na lakierze auta, samochód został gruntownie umyty a jego lakier odtłuszczony. Na przygotowanym aucie detalingowo instalatorzy wykonali montaż folii zabezpieczającej lakier o właściwościach samoregeneracji oraz o wysokiej hydrofobowości.

 

Ochrona lakieru samochodowego w mercedesie Vito MB 

mercedes benz vito ochrona lakieru mercedes benz vito ochrona lakieru mercedes benz vito ochrona lakieru mercedes benz vito ochrona lakieru
mercedes benz vito ochrona lakieru mercedes benz vito ochrona lakieru    

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow