Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Niewidzialna wycieraczka

 

Folia z niewidzialną wycieraczką

Niewidzialna wycieraczka w aucie

 

 

niewidzialna wycieraczka foliaProdukty do zabezpieczenia szyb czołowych posiadają wiele zalet. Począwszy od wysokiego zabezpieczenia szyby przed piaskowaniem i rozbiciem. Posiadają również właściwości hydrofobowe znane z powłok ochronnych takich jak niewidzialna wycieraczka. Dzięki temu rozwiązaniu ogranicza się użytkowanie wycieraczek samochodowych, które mają negatywny wpływ na żywotność folii ochronnych. Co więcej pióra wycieraczek w złym stanie potrafią rysować folię z biegiem czasu.

 Dodatkowa wycieraczka w aucie

Dzięki hydrofobowości znanej z niewidzialnej wycieraczki, podróżując z prędkością powyżej 72 km/h, w wielu przypadkach nie ma konieczności włączania wycieraczek w trakcie jazdy autem, bo woda samoczynnie ucieka z powierzchni szyby pod wpływem pędu powietrza. Takie rozwiązanie jest bardzo przydatne i doceniane przez wielu użytkowników i kierowców zwłaszcza zawodowych. Posiadanie powłoki hydrofobowej ma za zadanie wydłużyć żywotność folii na szybie przedniej.

 

W okresie zimowym bardzo istotnym i ważnym zabiegiem jest rozmrażanie szyby przy użyciu odpowiednich preparatów, nadmuchu, grzania szyby bez stosowania skrobaczek do szyb, które mogą porysować i uszkodzić folię na szybie, a tym tym samym jej powłokę hydrofobową.

Folia hydrofobowa na szybę przednią auta

Folia z niewidzialną wycieraczką (dodatkową wycieraczką) zdecydowanie nadaje się do większości samochodów osobowych, czy dostawczych. Folie zdecydowanie najczęściej stosuje się na nowych samochodach z uwagi na brak istniejących uszkodzeń i ubytków szyby, które mogą wpływać na estetykę wykonania i montażu folii oraz na jej skuteczność i żywotność.

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.