Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule

Montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule

Folia na okna do redukcji energii słonecznej

 

Folię przeciwsłoneczną niejednokrotnie zdarza się montować na bardzo wymagających obiektach jak ten prezentowany na zdjęciach. Kopuła wykonana ze szkła ograniczona murami budynku. Jest to bardzo trudne miejsce na montaż folii okiennej. Jednak lata doświadczeń i dziesiątki tysięcy zainstalowanych metrów folii przeciwsłonecznych zewnętrznych, pozwalają sprostać nawet i takim wyzwaniom.

 

Wewnątrz szklanej kopuły znajduje się sala konferencyjna, w której w okresie letnim ciężko było przeprowadzić spotkania w komfortowych warunkach. Przede wszystkim z uwagi na bardzo duże przeszklenia i tym samym szybkie nagrzewanie się pomieszczenia w słoneczne dni (uzyskiwany został efekt "szklarni").

 

Dzięki zastosowaniu folii przeciwsłonecznej neutralnej zewnętrznej NHE 20 zredukowaliśmy 78% energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia. Zabieg montażu folii spowodował że w upalne dni, wewnątrz przeszklonej kopuły, temperatura była zdecydowanie niższa. Pracująca w niej klimatyzacja pracowała zdecydowanie rzadziej niż wcześniej kiedy to nie wyłączała się, a i tak nie osiągała zadaje temperatury. Dzięki temu zredukowaliśmy również koszty energii elektrycznej, wynikającej z funkcjonowania systemu klimatyzacji. Folie przeciwsłoneczna znajdują zastosowanie w wielu obiektach nie tylko w biurach i budynkach biurowych. Często stosowane są również w obiektach użyteczności publicznej, halach sportowych, ogrodach zimowych, czy zakładach produkcyjnych. Jednym zdaniem wszędzie tam, gdzie są duże przeszklenia.

 

 

 

Szukasz sposobu na zmniejszenie nagrzewania się w Twoich pomieszczeniach?
Zadzwoń 575 676 005
lub odwiedź nas w Rzeszowie lub Soninie.

 

 

Folia przeciwsłoneczna budynku użyteczności publicznej

montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule
montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule
montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule montaż folii przeciwsłonecznej na szklanej kopule

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow