Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folie przeciwsłoneczne na szyby

Folie przeciwsłoneczne na szyby

Montaż folii redukującej energię słoneczną

 

Folie przeciwsłoneczne LLumar nie tylko doskonale działają, również pięknie wkomponowują się w architekturę obiektu. Kolejna realizacja montażu foli przeciwsłonecznych za nami. Tym razem chcemy pokazać wam jak dobieramy produkty, by nie tylko spełniały wasze oczekiwania związane z redukcją energii (nagrzewania się domów, biur, czy innych obiektów). Na prezentowanej realizacji została zastosowana folia przeciwsłoneczna neutralna. Nie tworzy ona mocnego efektu lustra. Nadaje szybie grafitowej barwy dzięki czemu idealnie wpisuje się w aranżację obiektu. Spełnia przy tym założenie jakim jest redukcja energii słonecznej.

 

Folie neutralne jak na prezentowanym obiekcie, najczęściej stosowane są w budownictwie mieszkaniowym. Folia dodatkowo redukuje odblaski i zapewnia prywatność w ciągu dnia. Na prezentowanych zdjęciach dostrzec również można jak estetycznie wykańczana jest folia przy uszczelkach. Wszystko to po to, by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających Klientek i Klientów. Pamiętajcie również, że nasze folie będą Wam służyć przez wiele lat i nie zdewaluują się po 2-3 latach (jak niejednokrotnie mieliśmy się okazję przekonać w stosunku do wielu innych produktów). I nie chodzi tu tylko o sam wygląd folii przeciwsłonecznej, ale o jej dalsze działanie z biegiem upływających lat.

 

 

Skontaktuj się z nami!
Zadzwoń - 575 676 005
lub odwiedź nas w Rzeszowie lub Soninie.

 

 

Montaż folii przeciwsłonecznych na oknach domu

folie przeciwsłoneczne na szyby folie przeciwsłoneczne na szyby
folie przeciwsłoneczne na szyby folie przeciwsłoneczne na szyby
folie przeciwsłoneczne na szyby folie przeciwsłoneczne na szyby
folie przeciwsłoneczne na szyby folie przeciwsłoneczne na szyby
folie przeciwsłoneczne na szyby

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow