Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna na oknach do domu

Neutralne folie przeciwsłoneczne na oknach w domu

Folia ochronna na okna

 
Właściciel już w trakcie wykańczania domu zauważył, że duże przeszklenia powodują nadmierne nagrzewanie się domu w okresie wiosennym i letnim. Znając nasze produkty i ich skuteczność bez wahania zdecydował się na zastosowanie folii przeciwsłonecznej w wydaniu neutralnym, czyli folie przeciwsłoneczne NHE 20 marki LLumar. Produkt ten doskonale wpisuje się w nowoczesne aranżacje budynków i domów mieszkalnych. Grafitowa barwa i lekki efekt odbicia powodują, iż ten produkt najczęściej wybierany jest właśnie do obiektów tego typu. Folia przeciwsłoneczna neutralna NHE 20 przepuszcza również do pomieszczenia światło o barwie ciepłej, maksymalnie zbliżonej do naturalnej barwy światła.
 
Najważniejsze jest jednak to, że folia ta redukuje 76% całkowitej energii, słonecznej skutecznie poprawiając komfort osób przebywających wewnątrz pomieszczeń. Folia przeciwsłoneczna jest inwestycją na lata, gdyż ich żywotność sięga od kilku do kilkunastu lat. Co więcej folia nie wymaga serwisowania poza myciem ich jak normalne szyby. W zależności od wielkości przeszkleń i specyfiki obiektu jesteśmy w stanie dopasować odpowiednią folię do oczekiwań i gustów inwestorów.
 

 Jeżeli masz podobny problem z nagrzewaniem pomieszczeń w domu i chciałbyś obniżyć temperaturę w domu oraz usprawnić działanie klimatyzacji zapraszamy do KONTAKTU. Posiadamy bardzo duży wybór folii przeciwsłonecznych i ochronnych na okna i na szyby w oknach. Nasze produkty posiadają stosowne atesty i są produktami sprawdzonymi na rynku.

 

Folia redukująca nagrzewanie w domu

folia na okna do domu folia na okna do domu
folia na okna do domu folia na okna do domu

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow