Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia anty UV na okna do Galerii Sztuki

Folia anty UV na okna do Galerii Sztuki

Zabezpieczenie okien w galeriach sztuki w Krakowie

 
Oferowany przez nas bardzo szeroki wachlarz folii okiennych, przeciwsłonecznych, antywłamaniowych, anty UV, i folie anty graffiti bardzo często znajdują zastosowanie w muzeach i różnego rodzaju salach wystawienniczych, czy galeriach sztuki. Jednym zdaniem - wszędzie tam, gdzie znajdują się obiekty i przedmioty unikatowe i o znacznej wartości.

 

W tego typu obiektach najczęściej znajdują zastosowanie folie anty UV. Są to produkty redukujące do 99,9% szkodliwego promieniowania UV w całym spektrum światła. Folie okienne typu anty UV od LLumar wykonane są z bardzo wysokiej jakości bezbarwnego (przejrzystego) poliestru, zawierającego filtry UV. Dzięki takiej konstrukcji folia, po zainstalowaniu na oknie, jest niezauważalna, jednak bezkonkurencyjnie spełnia swoje działanie, czyli eliminuje niemal w całości szkodliwe promieniowanie UV. Promieniowanie UV w zdecydowanej większości odpowiedzialne jest za starzenie się i niszczenie dzieł sztuki i elementów wyposażenia wnętrz. Dzięki folii anty UV znacząco ograniczamy ten efekt.

 

Oferowane przez nas folie przeciwsłoneczne anty UV znalazły zastosowanie w takich obiektach jak:
- Muzeum Narodowego w Warszawie
- Muzeum Narodowe ziemi Przemyskiej
- Muzeum Ziemi Prudnickiej
- Muzeum Historii Fotografii w Krakowie
- Pałac Wnętrz w Otwocku
- Muzeum-Zamku w Łańcucie
i wiele innych

Kolejnymi bardzo często stosowanymi foliami są produkty przeciwsłoneczne tj. folie przeciwsłoneczne neutralne NHE, folie przeciwsłoneczne spektralno – selektywne THE czy folie przeciwsłoneczne ceramiczne CHE. Folie te są nico mniej skuteczne pod kontem redukcji promieniowania UV jednak posiadają doskonałe parametry redukcji energii słonecznej. W wielu obiektach zostają zastosowane w sposób hybrydowy tzn. folia przeciwsłoneczna po stronie zewnętrznej okna a folia anty UV po stronie wewnętrznej.

 

Dzięki takiemu zabiegowi (sposobowi instalacji dwóch rodzajów folii okiennych) uzyskujemy najbardziej optymalne i korzystne rozwiązanie maksymalnej redukcji promieni UV, redukcji całkowitej energii słonecznej i przyciemnianie wnętrza gdy jest ten ostatni efekt pożądany. Dzięki takiemu rozwiązaniu możemy obniżyć temperaturę wewnątrz pomieszczeń i zabezpieczyć drogocenne obiekty przed degradacją i niszczeniem.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem folii przeciwsłonecznych na oknach, przeszkleniach w miejscu pracy, firmie, domu zapraszamy do KONTAKTU. Pomożemy dobrać najlepsze folia przeciwsłoneczne do Twojego wnętrza i zastosować odpowiednie rozwiązanie.

 

 

Folia przeciw promieniowaniu UV do Muzeum

Folia blokująca UV

folia anty uv na oknach muzeum 1 folia anty uv na oknach muzeum 2
folia anty uv na oknach muzeum 3 folia anty uv na oknach muzeum 4
folia anty uv na oknach muzeum 5 folia anty uv na oknach muzeum 6
folia anty uv na oknach muzeum 7 folia anty uv na oknach muzeum 8
folia anty uv na oknach muzeum 9

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow