O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R50
 

Folia przciwsłoneczna refleksyjna R50 SR CDF / HPR

Okienna folia przeciwsłoneczna wewnętrzna LLumar


Najjaśniejsza folia przeciwsłoneczna na okna refleksyjna wewnętrzna z gamy folii "R". Folia z serii R50 nie tworzy mocnego efektu lustra przepuszcza do pomieszczenia 49% światła widzialnego redukując przy tym 53% całkowitej energii słonecznej. Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R50 po zainstalowaniu zatrzymuje 99% szkodliwego promieniowania UV odpowiedzialnego za niszczenie elementów wnętrz.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Jest to folia okienna przeciwsłoneczna poliestrowa dedykowana do montażu wewnętrznego w kolorze jasno srebrnym. Nie zaleca się stosowania tych produktów na nowoczesne systemy okienne bez sprawdzenia ich zgodności z Analizą Stresu Termicznego.Folia wewnętrzna refleksyjna R50 dostępna jest na rolkach:
1,52 m x 30,5 mb
Sprzedawana jest również na mb.wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.