Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochronna folia w budynku biurowym

 

Ochronna folia w budynku biurowym

Przeciwsłoneczne folie na szyby

 

 

folie okienne do mieszkania

Nowoczesne budynki biurowe charakteryzują się zazwyczaj mocno przeszklonymi ścianami i otwartymi przestrzeniami, dającymi możliwość łatwej konfiguracji pomieszczeń wewnątrz w zależności od potrzeb użytkowników. To bezdyskusyjne zalety. Duże okna lub wręcz przeszklone ściany dodają prestiżu i podnoszą atrakcyjność budynku. Często jednak okazuje się, że ilość światła i ciepła słonecznego jest zbyt duża i utrudnia pracę oraz generuje bardzo wysokie koszty energii elektrycznej zużywanej przez system klimatyzacji i wentylacji budynku. Zdarza się również, że nawet w nowoczesnych budynkach system klimatyzacji nie jest na tyle wydajny, aby zapewnić komfortową temperaturę wewnątrz pomieszczeń.

 

Tutaj z pomocą przychodzą zewnętrzne folie przeciwsłoneczne marki LLumar. Zastosowanie ochrony przeciwsłonecznej w postaci folii przeciwsłonecznej LLumar pozwala zatrzymać nawet 86% całkowitej energii słonecznej po zewnętrznej stronie szyby, nie pozwalając wniknąć jej do wnętrza biurowca. Jest to rozwiązanie zdecydowanie bardziej efektywne niż rolety czy żaluzje wewnętrzne. One jedynie rozpraszają energię i światło, które już jest wewnątrz pomieszczenia i tak naprawdę tylko nieznacznie obniżają temperaturę.

 

Różne stopnie przyciemniania szyb

 

Stosując folię przeciwsłoneczną LLumar o wybranym stopniu przepuszczalności światła możemy dowolnie wybrać jaki stopień przyciemnienia wnętrza będzie optymalny, biorąc pod uwagę specyfikę pracy i sposób wykorzystania pomieszczeń biurowca. Mamy tu do dyspozycji wiele produktów począwszy od folii LLumar XHE70, która blokuje 66% energii cieplnej, zabierając zaledwie 20% światła widzialnego, poprzez folie neutralne o atrakcyjnej grafitowej barwie, a kończąc na najmocniejszych foliach refleksyjnych, których skuteczność sięga aż 86% zatrzymania energii cieplnej.

 

W przypadku zastosowań na szkle fasadowym w biurowcach, folie LLumar użytkowane są przez minimum 10 lat od instalacji, nie wymagając przy tym dodatkowych nakładów. Pod kątem zwrotu z inwestycji, polegającym na obniżeniu kosztów energii elektrycznej zużywanej do chłodzenia budynku okres zwrotu wynosi od 2-4 lat od instalacji w zależności jak mocno przeszklony jest biurowiec oraz jaki rodzaj folii przeciwsłonecznej LLumar zostanie zastosowany.

 

Przeszklenia zewnętrzne to jednak nie jedyne miejsce, gdzie znajdują zastosowanie folie LLumar. Otwarte duże przestrzenie biur często dzielone są ściankami wykonanymi ze szkła aby wydzielić poszczególne stanowiska pracy bądź działy. Tego typu rozwiązanie nie daje jednak zbyt wiele prywatności. Aby nadać szklanym przeszkleniom częściowej lub pełnej prywatności możemy zastosować folie dekoracyjne i zapewniające prywatność marki LLumar. Dostępne są w wielu wersjach począwszy od folii gradientowych, poprzez folie posiadające wzór pasów lub kwadratów w wielu wersjach, a skończywszy na folii dającej efekt mrożonego szkła zapewniającej pełną prywatność. Mogą być stosowane na całej powierzchni lub części przegrody szklanej w zależności od potrzeb i miejsca zastosowania. Stanowią elegancki i funkcjonalny w użytkowaniu sposób odseparowania bezpośredniej widoczności do pomieszczeń czy gabinetów, które tego wymagają.

 

 

 

 

Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.