Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/Lamborghini Aventador SV

Lamborghini Aventador SV

Folia zabezpieczająca lakier

Sama nazwa Lamborghini wzbudza w fanach motoryzacji szybsze bicie serca. Dźwięk wydobywający się z 6,5 litrowego silnika V12 jest poezją dla uszu. Co więcej jest to najprawdopodobniej jedna z ostatnich V12 z gamie Lamborghini.

 

Aventador w limitowanej wersji SUPERVELOCE trafił do nas w celu całościowego zabezpieczenia lakieru bezbarwną folią ochronną PPF Platinum od LLumar. Każdy najdrobniejszy element karoserii lakierowany, czy wykonany z włókna węglowego został zabezpieczony folią w celu maksymalnego zabezpieczenia auta przed obiciami od kamieni, otarciami i atakami wandalizmu. Dodatkowo każdy element wewnątrz Aventadora, wykonany z włókna węglowego, został zabezpieczony folią bezbarwną (niewidoczną dla oka).

 

 Ochrona lakieru samochodowego

lamborghini aventador roadster lp750 4 ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru
lamborghini aventador sv ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru lamborghini aventador sv ochrona lakieru

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow