O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Koncentrat FILM-ON do Montażu Folii Samochodowych i Okiennych

  Koncentrat do montażu folii samochodowych i okiennych
 

Koncentrat do montażu folii samochodowych i okiennychFILM-ON 1L - koncentrat do montażu
folii samochodowych i okiennych


Skoncentrowany płyn, przygotowany przez EASTMAN Chemical Company, do folii z klejami typu HPR i CDF. Jest to preparat ułatwiający pozycjonowanie folii tzn. opóźnia proces wiązania kleju i pozwala wyprowadzić spod folii powietrze. Jednocześnie nie smuży i nie pozostawia plam. Co więcej nie osłabia przyczepności kleju do powierzchni, na której montowana jest folia samochodowa.

Posiada bardzo szerokie spektrum zastosowania począwszy od folii do przyciemniania szyb poprzez folie okienne i architektoniczne, jak również doskonale spisuje się w montażu bezbarwnej folii do ochrony lakieru PPF. W zależności od folii na jaką jest stosowany używa się go od kilku do kilkudziesięciu ml na litr wody.

koncentrat do montażu folii llumarpowrot do katalogu narzedziDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

WIĘCEJ

 

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.

WIĘCEJ