Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii nieprzyciemniających okien

Montaż folii nieprzyciemniających okien

Folia przeciwsłoneczna seledynowa XHE 70

Folia przeciwsłoneczna nieprzyciemniająca to obecnie najbardziej zaawansowany technologicznie produkt, łączący w sobie dwie technologie produkcji folii spektralno selektywnych i ceramicznych. Przez takie połączenie powstała unikalna folia XHE 70. Dzięki tym technologiom, bardzo skutecznie redukuje promieniowanie IR przy niemal znikomym ograniczeniu światła widzialnego. Jest to produkt zewnętrzny dedykowany głównie do obiektów, gdzie wymagana jest wysoka redukcja energii słonecznej, a jednocześnie niepożądane jest ograniczenie wpadającego do pomieszczeń światła widzialnego.
 
Doskonała relacja między świetnymi parametrami redukcji energii cieplnej a przyciemnianiem wnętrza powoduje, iż jest to doskonały produkt do zastosowania w domach, rezydencjach, willach, mieszkaniach, hotelach, pensjonatach, biurach, budynkach komercyjnych. Jednym słowem wszędzie tam, gdzie redukcja energii słonecznej i nie przyciemnianie pomieszczenia są priorytetami dla inwestorów.

 Folie na okna pionowe i dachowe

folie przeciwsloneczne nieprzyciemniajace 1 folie przeciwsloneczne nieprzyciemniajace 2
folie przeciwsloneczne nieprzyciemniajace 4 folie przeciwsloneczne nieprzyciemniajace 3
folie przeciwsloneczne nieprzyciemniajace 5

 

folie przeciwsłoneczneFolia przeciwsłoneczna nieprzyciemniająca XHE 70 doskonale spisuje się na oknach pionowych jak również na oknach dachowych. Folia okienna posiada lekko seledynową barwę, dzięki czemu doskonale komponuje się z nowoczesnymi systemami i naturalną barwą szkła.

 

Folia na standardowym pakiecie szyb zespolonych redukuje 66% całkowitej energii słonecznej, wpuszczając do pomieszczenia 60% światła widzialnego. Należy zwrócić uwagę, iż standardowe pakiety szybowe przepuszczają około 80% światłą widzialnego.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany zakupem lub montażem dobrych i sprawdzonych folii okiennych przeciwsłonecznych zapraszamy do KONTAKTU. Posiadamy w swojej ofercie najlepsze produkty na rynku wysokiej jakości folie na okna każdego typu, folie antywłamaniowe, folie ochronne, folie anty graffiti, folie do kabiny prysznicowej, folie dekoracyjne a także folie do ochrony szyb przed rozbiciem.

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow