Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna w domku letniskowym

Folia przeciwsłoneczna w domku letniskowym

Montaż folii na oknach domku w Bieszczadach

Nowoczesne obiekty jak również domki letniskowe wykonane w nowoczesnym designie wielokrotnie posiadają duże przeszklenia w celu zapewnienia jak największej ilości światła w pomieszczeniach i niemal połączenia się z otaczającą budynek okolicą. Jednak w takich obiektach słońce w okresie letnim rozgrzewa pomieszczenia do bardzo wysokich temperatur. To z kolei jest bardzo uciążliwe dla użytkowników takich obiektów.

 

folia przeciwsloneczna w domku letniskowymfolia przeciwsloneczna w domku letniskowymfolia przeciwsloneczna w domku letniskowym

 

folie przeciwsłoneczneDoskonałym rozwiązaniem jest zastosowanie folii przeciwsłonecznych od firmy LLumar, których bardzo szeroka gama produktów pozwala nam spełnić wymagania i oczekiwania najbardziej wymagających klientów. W prezentowanym domku letniskowym zastosowaliśmy folię przeciwsłoneczną neutralną NHE 20 i NHE 35 marki LLumar. Obie folie przeciwsłoneczne charakteryzują się bardzo ładnym wyglądem, nadając szybom grafitowy odcień. Co więcej nie tworzą przy tym mocnego efektu lustra, jak ma to miejsce w produktach typowo lustrzanych. Dodatkowo przefiltrowane przez folie światło słoneczne jest naturalnie ciepłe – bardzo przyjemne w odbiorze w obiektach, gdzie przebywa się przez dłuższy czas.

Antywłamaniowe folie na szyby w oknach


Jednak najważniejszych czynnikiem tych produktów jest doskonała redukcja całkowitej energii słonecznej, która wpada przez szyby do pomieszczenia. Folia przeciwsłoneczna zewnętrzna NHE 20 redukuje 76 % całkowitej energii słonecznej natomiast folie NHE 35 64% tej że energii.

 

Jeżeli jesteś zainteresowany montażem folii przeciwsłonecznych na oknach swojego domu w celu poprawy pracy klimatyzacji i obniżenia temperatury lub ograniczenia widoczności z zewnątrz zapraszamy do KONTAKTU. Posiadamy wysokiej jakości folie przeciwsłoneczne zewnętrzne i wewnętrzne na okna każdego typu aluminiowe, z pcv, drewniane, plastikowe oraz okna uchylne - połaciowe.

 

Nasze folie okienne cechują się najlepszymi parametrami na rynku. Są dostępne w różnych kolorach i odcieniach grafitowe, niebieskie, srebrne, brązowe, czarne, bezbarwne dzięki czemu możemy je dopasować do całego budynku i okien. Poza foliami przeciwsłonecznymi na okna posiadamy również antywłamaniowe folie ochronne na okna, folie anty grafiti, bezpieczne folie na szyby, folie lustro weneckie.

 

Montaż folii przeciwsłonecznej w Lutowiskach

 

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow