Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Folia przeciwsłoneczna refleksyjna na świetliku

Folia przeciwsłoneczna na świetliku dachowym

Folie typu lustro weneckie

Nasza realizacja obejmowała montaż folii przeciwsłonecznej typu lustro weneckie na świetliku dachowym w Sądzie Rejonowym w Chełmie. Świetlik dachowy umiejscowiony jest nad częścią holu i poczekalnią budynku sądu. Powodowało to nadmierne nagrzewanie się pomieszczenia w okresie letnim w upalne dni co utrudniało przebywanie wewnątrz.

 

Po zamontowaniu folii okiennej VHE 14 typu lustro weneckie najmocniejszej parametrami folii przeciwsłonecznej i najskuteczniejszej w redukcji energii słonecznej zdecydowanie zmniejszyła się temperatura wewnątrz pomieszczeń. Zakładany efekt został osiągnięty. Kolejne folie przeciwsłoneczne zostały po przetestowaniu w praktyce zastosowane w pozostałych mocno nasłonecznionych częściach budynku sądu. Gwarancja na tego typu montaż (skosy i pochylenia szyb) to 5 lat.

 

Folia przeciwsłoneczna na świetliku nad poczekalnią w sądzie 

folia przeciwsloneczna refleksyjna na swietliku

 

folie przeciwsłoneczne.

 

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow