O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open

Ochrona i Zabezpieczenie Lakieru Auta Folią - Kamper VW California

  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/Ochrona i Zabezpieczenie Lakieru Auta Folią - Kamper VW California

Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Zabezpieczenie i ochrona lakieru auta - kamper VW California

Kamper VW California trafił do nas jako auto fabrycznie nowe niemal z zerowym przebiegiem w celu zabezpieczenia lakieru w całości przed uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu wykorzystaliśmy folie do ochrony lakieru LLumar PPF Platinum. Właściciel tego VW - Kampera oddał w nasze ręce swoje cacko, gdyż miał nie jednokrotnie okazję przetestować skuteczność naszych produktów na swoich autach. Głównym celem do osiągnięcia było zabezpieczenie i ochrona lakieru VW Californii przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi jak np:przypadkowe obicia na kampingu, w ciasnych miejscach, na parkingach przed porysowaniem od gałęzi drzew, czy obiciami od kamieni i piasku podczas i w trakcie jazdy. Bardzo ważnym aspektem dla naszego klienta jest również łatwiejsze utrzymanie czystości lakieru samochodu ponieważ z folii PPF zdecydowanie łatwiej niż z lakieru możemy umyć różnego rodzaju zabrudzenia, owady.

 

W VW Californii zabezpieczenie lakieru auta zostało wykonane na następujących elementach:

- cała maska,
- zderzak przód, zderzak tył,
- słupki A i nadszybie,
- błotniki,
- wszystkie drzwi do wysokości szyby,
- progi wewnętrzne i zewnętrzne,
- cała klapa tylna,
- lampy.

 

Folia ochronna na samochód została zainstalowana w ciągu 2 dni. Po jej instalacji jest niezauważalna gołym okiem. Wykonane zabezpieczenie lakieru auta nie tylko zabezpiecza i chroni powłokę lakieru przed porysowaniem, obiciem ale również przed solą. Folia PPF na lakier auta znacznie łatwiej odprowadza wodę z powierzchni lakieru i pozwala na jeszcze lepsze jego utrzymanie w czystości. Jako jedna z nielicznych folii folia do ochrony lakieru LLumar posiada właściwości samoregeneracji pod wpływem ciepła. Wszelkie drobne rysy zabliżniają się pod wpływem ciepła czyniąć powłokę nieporysowaną.

 

folie-zabezpieczajace-lakier-auta
folia-ppf
powloki-ceramiczne
autodetailing-rzeszow
auto-detailing-rzeszow
folia-do-ochrony-lakieru
folia-do-oklejania-szyb
folia-do-przyciemniania-szyb
folia-na-lakier
folia-ochronna-do-samochodu
folia-ochronna-lakier
folia-ochronna-na-auto
folia-ochronna-na-samochod
folia-ochronna-na-samochod-cena
folia-samochodowa
folia-zabezpieczajaca-lakier
folie-samochodowe