O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/Mercedes Benz E53 AMG - Zabezpieczenie Lakieru Auta
Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Mercedes E53 - Ochrona lakieru samochodowego folią LLumar

Limuzyna - Mercedes E53 ze sportową duszą trafił do nas na najbardziej popularny pakiet zabezpieczeń lakieru czyli Full Front w folii ochronnej marki LLumar. Praca z tym modelem mercedesa była czystą przyjemnością. Zastosowanie formatek ciętych przez ploter spowodowało dopasowanie folii ochronnej do elementów na najwyższym poziomie. Przód tej limuzyny uzyskał zabezpieczenie lakieru w perfekcyjny sposób jak przystało na taki model auta.

 

W Mercedesie E53 folia do ochrony lakieru została zmontowana na następujących elementach karoserii:
- cała maska,
- całe błotniki z wycięciami na emblematy,
- zderzak przód,
- lampy,
- słupki A i nadszybie,
- wnęki klamek i parapet tylnego zderzaka.

 

Zabezpieczenie lakieru zgodnie z naszymi zapewnieniami zostało wykonane w sposób niewidoczny gołym okiem. Lakier samochodu uzyskał dodatkową ochronę folią PPF, która nie tylko zabezpiecza lakier przed obiciem, porysowaniem, aktami wandalizmu (porysowanie gwożdziem, kluczem) i otarciami ale również chroni lakier auta przd solą, piaskiem, owadami, ptasimi odchodami, słońcem, chemią samochodową. Dodatkowym atutem jaki posiada folia do ochrony lakieru w samochodzie klasy Premium jest lesze odprowadzanie wody z powierzchni lakieru, łatwiejsze utrzymanie czystości samochodu oraz samoregeneracja folii pod wpływem ciepła.

 

folia-do-ochrony-lakieru-mercedes-benz
powloki-ceramiczne-mercedes-benz
zabezpieczenie-lakieru-auta-mercedes-benz
bezbarwna-ochrona-lakieru-mercedes-benz
folia-ochronna-do-samochodu-mercedes-benz
folia-ppf-mercedes-benz