O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open

Audi A7 - Folia do Ochrony Lakieru Samochodu, Folie na Lakier Auta

  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/Audi A7 - Folia do Ochrony Lakieru Samochodu, Folie na Lakier Auta

Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Folia do ochrony lakieru w Audi A7

Najskuteczniejsza metoda zabezpieczenia lakieru w aucie w najpopularniejszym wydaniu czyli pakiet Full Front. Bardzo często klienci pytają nas o auto detailing - oraz jaki zakres zabezpieczenia auta będzie najlepszą korelacją ceny do stopnia zabezpieczenia samochodu przed uszkodzeniami mechanicznymi od kamieni, soli, piasku przed otarciami, porysowaniem i obiciami lakieru na parkingu. Pod tym względem najbardziej korzystnie sprawdza się folia PPF zainstalowana w tzw. pakiecie full front.

 

W skład jego pakietu wchodzą takie elementy jak:
- zabezpieczenie pełnej maski,
- zderzak przedni,
- lampy przód,
- lusterka,
- błotniki przednie,
- słupki A,
- nadszybie,
- wnęki klamek i parapet tylnego zderzaka.

 

Wybór takiego pakietu pozwala zabezpieczyć najbardziej narażone na uszkodzenia elementy karoserii podczas codziennego użytkowania auta. Dodatkowo folia do ochrony lakieru zainstalowana w sposób profesjonalny jest właściwie niezauważalna. Folia PPF marki LLumar posiada 190 mikronów grubości, co stanowi niemal dwukrotność normalnego lakieru. Oczywiście pakiet ten można dowolnie modyfikować, ujmując lub dodając elementy do zabezpieczenia folią samochodową PPF do ochrony lakieru. Tak jak w przypadku przedstawionego tutaj Audi A7. Bardzo świadomy klient zdecydował się właśnie na pakiet Full Front z dodatkiem progów zewnętrznych. Ten model Audi wyposażony był w napęd Quatro dodatkowo sportowa sylwetka auta wraz z poszerzeniami w dolnej części auta bardzo szybko ulegają wypiaskowaniu – by uniknąć tego nieestetycznego zjawiska na progach została zaaplikowana folia do laminowania lakieru.

 

Montaż folii PPF do ochrony lakieru, zabezpieczenie maski, zderzaka, lamp, klamek

 

bezbarwna-folia-do-ochrony-lakieru
bezbarwna-ochrona-lakieru
folia-do-ochrony-lakieru
folia-na-lakier
folia-na-lakier-samochodowy
folia-ochronna-lakier
folia-ochronna-na-auto
folia-ochronna-na-samochod
folia-ochronna-na-samochod-cena
folia-samochodowa
folia-zabezpieczajaca-lakier
ochrona-lakieru-auta
zabezpieczenie-lakieru-auta
zabezpieczenie-lakieru-samochodu