Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Oszczędność energii

Energooszczędna folia na okna

Folie do okna

 

redukcja nagrzewania pomieszczen

 

Folie na okna

W wielu budynkach wahania temperatury (i rachunki za energię) spowodowane są wpadającymi promieniami słonecznymi przez okna pomieszczenia. Gdy dużo słońca wpada do pomieszczenia, wtedy przedmioty nagrzewają się, lecz gdy słońce przesunie się lub zajdzie wtedy temperatura się obniża.

Szacuje się, że jedna trzecia obciążenia klimatyzatorów spowodowana jest nagrzewaniem przez promienie słoneczne i blisko 75% okien nie jest energooszczędna.

Profesjonalne badania szacują, że instalując energooszczędne folie przeciwsłoneczne LLumar ograniczasz zużycie energii elektrycznej o 15%, nie wspominając o ogromnych korzyściach dla środowiska poprzez zmniejszenie emisji dwutlenku węgla.

Zwrot kosztów inwestycji (folie przeciwsłoneczne + montaż) zwraca się średnio już po trzech latach. Wiele naszych realizacji na najbardziej prestiżowych inwestycjach - budynkach pokazało, że stosując folie przeciwsłoneczne z jednej strony całego budynku obniżyliśmy temperaturę w jego wnętrzu w pomieszczeniach gdzie folia przeciwsłoneczna została zainstalowana podczas gdy w pomieszczeniach od strony przeciwnej gdzie folie przeciwsłoneczne nie były instalowane temperatura wewnątrz budynku była znacznie wyższa.

Energooszczędna folia okienna przeciwsłoneczna kontra wymiana okien

Kiedy chcesz zdecydować między wymianą okien na nowe oraz instalacją folii okiennych na obecnych oknach budynku, wiele czynników może wpłynąć na Twoją decyzję.


Skargi najemców są często pierwszym znakiem, że należy zwrócić uwagę na okna. Nowe okna nie zawsze będą rozwiązaniem na skargi najemców dotyczących nadmiernego nagrzewania się pomieszczeń czy mocnych, oślepiających odblasków, zaś folia okienna nie naprawi nieszczelności czy zawilgocenia. Zlokalizowanie prawdziwego problemu pomoże skoncentrować się na właściwym wyborze najlepszego rozwiązania.

folie przeciwłoneczne

 

Folia na okna przeciwsłoneczna

energooszczędna folia na okna

 

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.