Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/Volkswagen California

Volkswagen California

Ochrona lakieru auta folią CamperVan

 

Kamper VW California trafił do nas jako auto fabrycznie nowe niemal z zerowym przebiegiem w celu zabezpieczenia lakieru w całości przed uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu wykorzystaliśmy folie do ochrony lakieru PPF Platinum Gloss. Właściciel tego VW - Kampera z Łańcuta oddał w nasze ręce swoje cacko, gdyż miał nie jednokrotnie okazję przetestować skuteczność naszych produktów na swoich autach.
 
Głównym celem do osiągnięcia było zabezpieczenie i ochrona lakieru VW Californii przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi jak np. : przypadkowe obicia na kampingu, w ciasnych miejscach, na parkingach przed porysowaniem od gałęzi drzew, czy obiciami od kamieni i piasku podczas i w trakcie jazdy. Bardzo ważnym aspektem dla naszego klienta jest również łatwiejsze utrzymanie czystości lakieru samochodu ponieważ z folii PPF zdecydowanie łatwiej niż z lakieru możemy umyć różnego rodzaju zabrudzenia, owady.

 

 

Zabezpieczenie lakieru auta VW Californii

zostało wykonane na następujących elementach karoserii:


- cała maska,
- zderzak przód, zderzak tył,
- słupki A i nadszybie,
- błotniki,
- wszystkie drzwi do wysokości szyby,
- progi wewnętrzne i zewnętrzne,
- cała klapa tylna,
- lampy.

 

Folia ochronna typu PPF na samochód VW California została zainstalowana w ciągu 2 dni. Po jej instalacji jest niezauważalna gołym okiem. Wykonane zabezpieczenie lakieru auta nie tylko zabezpiecza i chroni powłokę lakieru przed porysowaniem, obiciem ale również przed solą. Folia PPF na lakier auta znacznie łatwiej odprowadza wodę z powierzchni lakieru i pozwala na jeszcze lepsze jego utrzymanie w czystości. Jako jedna z nielicznych folii folia do ochrony lakieru firmy LLumar posiada właściwości samoregeneracji pod wpływem ciepła. Wszelkie drobne rysy zabliźniają się pod wpływem ciepła czyniąc powłokę nieporysowaną.

 

Jeżeli potrzebujesz na swoim samochodzie podobnego zabezpieczenia lakieru folią bezbarwną przed porysowaniem lub zamierzasz przyciemnić szyby w samochodzie napisz do nas lub zadzwoń. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do KONTAKTU. Zajmujemy się ochroną lakieru we wszystkich typach aut niezależnie od marki, modelu i typu nadwozia.

 

 Zabezpieczenie lakieru auta folią w Kamperze

volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru
volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru
volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru
volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow