Kontakt

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Ochrona lakieru samochodowego/Volkswagen California

Volkswagen California

Ochrona lakieru auta folią

Kamper VW California trafił do nas jako auto fabrycznie nowe niemal z zerowym przebiegiem w celu zabezpieczenia lakieru w całości przed uszkodzeniami mechanicznymi. W tym celu wykorzystaliśmy folie do ochrony lakieru LLumar PPF Platinum. Właściciel tego VW - Kampera oddał w nasze ręce swoje cacko, gdyż miał nie jednokrotnie okazję przetestować skuteczność naszych produktów na swoich autach. Głównym celem do osiągnięcia było zabezpieczenie i ochrona lakieru VW Californii przed różnego rodzaju uszkodzeniami mechanicznymi jak np:przypadkowe obicia na kampingu, w ciasnych miejscach, na parkingach przed porysowaniem od gałęzi drzew, czy obiciami od kamieni i piasku podczas i w trakcie jazdy. Bardzo ważnym aspektem dla naszego klienta jest również łatwiejsze utrzymanie czystości lakieru samochodu ponieważ z folii PPF zdecydowanie łatwiej niż z lakieru możemy umyć różnego rodzaju zabrudzenia, owady.

 

Zabezpieczenie lakieru auta VW Californii

zostało wykonane na następujących elementach karoserii:


- cała maska,
- zderzak przód, zderzak tył,
- słupki A i nadszybie,
- błotniki,
- wszystkie drzwi do wysokości szyby,
- progi wewnętrzne i zewnętrzne,
- cała klapa tylna,
- lampy.

 

Folia ochronna na samochód została zainstalowana w ciągu 2 dni. Po jej instalacji jest niezauważalna gołym okiem. Wykonane zabezpieczenie lakieru auta nie tylko zabezpiecza i chroni powłokę lakieru przed porysowaniem, obiciem ale również przed solą. Folia PPF na lakier auta znacznie łatwiej odprowadza wodę z powierzchni lakieru i pozwala na jeszcze lepsze jego utrzymanie w czystości. Jako jedna z nielicznych folii folia do ochrony lakieru LLumar posiada właściwości samoregeneracji pod wpływem ciepła. Wszelkie drobne rysy zabliżniają się pod wpływem ciepła czyniąć powłokę nieporysowaną.

 

 Zabezpieczenie lakieru auta folią

volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru
volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru volkswagen california ochrona lakieru

 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow