O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Nóż do cięcia folii samochodowych i okiennych

  Nóż do cięcia folii samochodowych i okiennych
 

Nóż do cięcia folii samochodowych i okiennychNóż do cięcia folii (do przyciemniania) bezpośrednio
na szybie samochodowej NT Pro A-1 "Red Dot"


Japoński nóż do przycinania i cięcia folii zaprojektowany z myślą o osobach prawo i leworęcznych - idealnie ergonomiczny. Wykonany z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co powoduje że będzie służył nam przez długie lata. Na jego końcu znajduje się uchwyt do bezpiecznego łamania ostrzy segmentowych. Nóż ten w połączeniu z ostrzami ze stali nierdzewnej AB-S od Olfy zapewnia nam bardzo precyzyjną i bezpieczną pracę.

Używając tego noża możemy ciąć i przycinać folie przyciemniające szyby niezwykle precyzyjnie przy jednoczesnym dozowaniu nacisku na ciętą folię i powierzchnie znajdującą się pod nią. Ostrza AB-S przy odpowiednim prowadzeniu i nacisku dają pewność, że nie uszkodzimy szyby tzn. nie porysujemy jej podczas docinania folii do przyciemniania szyb na aucie. Wymiary noża: 13 cm długości x 1,5 cm szerokości.

nóż do cięcia folii llumarpowrot do katalogu narzedziDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

WIĘCEJ

 

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.

WIĘCEJ