Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie przeciwsłoneczne na okna

Folia przeciwsłoneczna

Nowoczesne folie okienne

 

folie okienne komfort pracy
 
Przychodzą najemcy i mówią, że jest zbyt gorąco lub zbyt zimno. Tak, może być to irytujące, lecz nie warto ignorować tej ważnej informacji. W wielu przypadkach, to co jest dobre dla komfortu termalnego mieszkańców jest dobre dla rachunków za energię budynku. Sprawdź sam jak działają folie przeciwsłoneczne!

Folie przeciwsłoneczne LLumar zapewniają opłacalną opcję, która może zwiększyć komfort zarówno najemców jak i zarządcy. Oprócz znaczącego obniżenia temperatury, okna na których została zainstalowana folia przeciwsłoneczna zapewnią dostęp naturalnego światła oraz dobry widok na zewnątrz, podczas gdy żaluzje i rolety w znacznym stopniu to uniemożliwiają.

 

Folie przeciwsłoneczne - zalety

Stosując folie przeciwsłoneczne możemy zmniejszyć rachunki za klimatyzowanie pomieszczenia.

- redukują nagrzewanie budynku nie ograniczając widoczności, 

- odbijają dużą część energii słonecznej, 

- redukują odczucie ciepła słonecznego, 

- poprawiają komfort termiczny, 

- redukują odblaski na szybach, 

- poprawiają wydajność klimatyzacji, 

- utrzymują chłód w pomieszczeniu, 

- przyczyniają się do obniżenia kosztów energii elektrycznej.

 

Sprawdzają się doskonale w budynkach o różnym przeznaczeniu zwłaszcza tam gdzie występuje dość sporo przeszkleń, które mają nadać budynkom nowoczesnego wyglądu.

 

W praktyce wielokrotnie okazuje się jednak, że co ładne nie zawsze okazuje się praktyczne na co dzień. Wysoka temperatura potrafi pogorszyć walory każdego budynku jeśli przebywanie w nim okazuje się uciążliwe. Zastosuj folie przeciwsłoneczne na okna w budynku. Zmniejsz odczucie ciepła słonecznego w pomieszczeniu!  Popraw komfort termiczny budynku w celu poprawy warunków przebywania w pomieszczeniu.

 

Nasze folie przeciwsłoneczne LLumar posiadają filtry UV. Wykorzystanie warstw ochronnych UV w budowie folii pozwoliło uzyskać zwiększona ochronę wnętrza i wyposażenia przed promieniowaniem UV i uzyskać dodatkowe zabezpieczenie wnętrza przed blaknięciem podłóg i mebli. Różne serie i rodzaje produktów wśród folii przeciwsłonecznych do różnych zastosowań i efektów pozwala każdemu użytkownikowi wybrać odpowiednie folie na okna do swojego budynku. Kolor naszych folii pozostaje niezmienny przez cały okres użytkowania ponieważ stosujemy przy ich produkcji bezbarwny klej!  Wszystkie folie przeciwsłoneczne LLumar z Grupy Helios posiadają doskonałe właściwości optyczne.

 

Dlatego właśnie nasze produkty - folie okienne LLumar są sprzedawane i instalowane jako folie przeciwsłoneczne na okna w biurowcu, apartamentowcu, hotelu, hostelu, oranżerii, zakładach produkcyjnych, halach magazynowych, halach produkcyjnych, przedszkolach, żłobkach, pracowniach komputerowych, firmach z branży IT, aqua parkach, sklepach wielkopowierzchniowych, galeriach handlowych, bibliotekach, czytelniach, salach konferencyjnych.

 

 

Jak zaoszczędzić na klimatyzacji

Poprzez zmniejszenie ciepła i promieniowania słonecznego, okna z zainstalowaną folią przeciwsłoneczną LLumar mogą ustabilizować temperaturę wewnątrz całego budynku. Rezultat? Większy komfort pracowników i zadowolenie pracodawcy!

Zastosowanie przeciwsłonecznych folii okiennych pomaga nawet... w pozyskaniu najemców! Obecnie coraz więcej osób poszukuje ekologicznego miejsca z "eko-ulepszeniami", które zapewniają sprawdzone sposoby oszczędności energii.

Porównując koszty, ważnym jest, aby pamiętać, że najnowsze folie przeciwsłoneczne to ułamek tego, co wydałbyś na wymianę okien. A dodatkowo folia na okna przeciwsłoneczna w znaczący sposób odciąża działanie klimatyzacji oraz usprawnia pracę urządzenia grzewczego.

 

Zamów folie przeciwsłoneczne na okna z montażem! Umów się na pomiar oświetlanie z naszym technikiem. Poznaj nasze produkty i wybierz po ich sprawdzeniu odpowiednie folie na okna w swoim pomieszczeniu/ budynku. Wybierz folie na okna do testu. Oklej foliami szyby i sprawdź jak będzie wyglądało pomieszczenie po instalacji folii na przykładzie jednego okna.

 

Wybierz najlepszy rodzaj i serię folii uwzględniając rodzaj światła w pomieszczeniu. 

 

- Najlepszą ochronę prywatności zapewni folia przeciwsłoneczna podwójnie refleksyjna. Szyba po oklejeniu folią będzie zbliżona do lustra. Jest to folia przeciwsłoneczna, która jest stosowana na oknach budynków o dużej absorpcji ciepła słonecznego i rosnących kosztach działania klimatyzacji oraz w tych budynkach, które potrzebują poprawy prywatności pomieszczeń.

 

- Najlepszą redukcję nagrzewania przy zachowaniu wysokiej przepuszczalności światła widzialnego zapewni folia przeciwsłoneczna spektralno selektywna. Te folie przeciwsłoneczne są wykorzystywane na okna w budynkach w których zależy użytkownikom na zachowaniu wysokiej przepuszczalności światła widzialnego i jasnych pomieszczeń.

 

- Najlepsze utrzymanie chłodu w pomieszczeniu i obniżenie zużycia energii elektrycznej przy usprawnieniu działania klimatyzacji uzyskasz stosując folie przeciwsłoneczne neutralne - folie napylane. Folie neutralne przeciwsłoneczne na okna zapewnią przyjemny i bardzo dyskretny wygląd okien.

 

 

Folie Przeciwsłoneczne na okna

Sprawdź przyciemnienie folii

folia przeciwsłoneczna na okna

 

 


folie przeciwłoneczne

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.