Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folie na okna/Montaż folii przeciwsłonecznej neutralnej w Dębicy

Montaż folii przeciwsłonecznej w Dębicy

Folie przeciwsłoneczne kolor brązowy

 
Montaż folii przeciwłonecznej na przeszkleniach ma na celu obniżenie temperatury w okresie letnim. W tej realizacji zastosowano folie przeciwsłoneczne NHE 1020 o brązowomiedzianym odcieniu, posiadająca doskonałe parametry redukcji energii słonecznej.

 

Zastosowana folia przeciwsłoneczna została zamontowana na oknach nieotwieranych ze stolarką aluminiową i pakietem potrójnych zespolonych szyb. Głównym celem montażu folii przeciwsłonecznej było obniżenie temperatury w okresie letnim w przewiązce pomiędzy budynkami. Folia neutralna przepuszcza do pomieszczeń światło o ciepłej barwie. Na wszystkie folie marki LLumar, producent daje 10 lat gwarancji.


 Folia przeciwsłoneczna na przeszklonej

przewiązce pomiędzy budynkami

montaz folii przeciwslonecznej neutralnej w debicy 1

 

folie przeciwsłoneczne.


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktow

 

 

W celu obniżenia temperatury wewnątrz holu, zastosowaliśmy najmocniejsze folie refleksyjne z gamy RHE 20 redukującą 86% całkowitej energii słonecznej wpadającej do pomieszczenia. Zastosowana przez nas folia przeciwsłoneczna okazała się na tyle skuteczna, że po roku czasu zaowocowało to dalszą współpracą, tym razem na szybach pionowych w bibliotece.


W kolejnej części budynku usytułowanej do strony południowo zachodniej, w której znajduje się sala konferencyjna zastosowaliśmy folie z gamy folii neutralnych, nie tworzących mocnego efektu lustra, dającą mocno grafitowy efekt folię NHE 20. Folia przeciwsłoneczna NHE 20 redukuje 75 % całkowitej energii słonecznej, wpadającej do pomieszczenia przepuszczając przy tym 21 % światła widzialnego.


Poniżej prezentujemy, krótką realizację z prac w tym obiekcie.