O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R35
 

Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R35 SR CDF / HPR

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne LLumar


Jest to folia przeciwsłoneczna okienna refleksyjna w kolorze srebrnym przystosowana do montażu wewnętrznego. Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne wykazują zdecydowanie mniejszą skuteczność od swoich odpowiedników w wydaniu zewnętrznym jednak niekiedy ich montaż jest uzasadniony i możliwy.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Folia przeciwsłoneczna na okna seria R35 jest jaśniejsza od swojej poprzedniczki z serii R20. Folia przeciwsłoneczna R35 redukuje 70% całkowitej energii słonecznej wpuszczając do pomieszczenia 28% światła widzialnego. Nie zalecane jest stosowanie wewnętrznych folii okiennych na nowoczesne systemy okienne bez wcześniejszego upewnienia się czy dana folia jest rekomendowana na dany system okienny. W celu tym niezbędne jest wykonanie Analizy Stresu Termicznego. Zaaplikowana folia przeciwsłoneczna na szybie eliminuje 99% szkodliwego promienowania UV.Folia okienna R35 dostępna jest na rolkach:
1,52 m x 30,5 mb
Sprzedawana jest również na mb.wroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.