Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R20
 

Folia przeciwsłoneczna refleksyjna R20 SR CDF / HPR

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne LLumar srebrna


Folia refleksyjna wewnętrzna dedykowana jest do systemów okiennych z szybami pojedynczymi. Jest to folia przeciwsłoneczna tworząca efekt lustra, redukując przy tym 71% całkowitej energii słonecznej, przepuszczając do pomieszczenia 14% światła widzialnego. Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 występuje w dwóch wariantach z klejem CDF i HPR do wyboru. Klej CDF pozwala na zdecydowania łatwiejszą instalację, montaż folii na oknie w miejscach nasłonecznionych.

 

folia do ochrony lakieru ppf platinum matt

 

Nie zaleca się stosowania folii wewnętrznych przeciwsłonecznych na nowoczesne systemy okienne (pakiety szyb zespolonych podwójnych, potrójnych, pakiety niskoemisyjne, pakiety przeciwsłoneczne, inne ..) bez wcześniejszego upewnienia się iż są one dopuszczone do montażu na danym systemie. W celu uzyskania informacji czy folia może być zastosowana na dany system niezbędne jest przeprowadzenie Analizy Stresu Termicznego. Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne seria R20 stosuje się w miejscach gdzie niezbędna jest maksymalna redukcja energii i zachowanie prywatności w dzień. Eliminuje 99% szkodliwego promieniowania UV.


Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna R20 dostępna jest na rolkach:
1,22 m x 30,5 mb
1,52 m x 30,5 mb
Sprzedawana jest również na mb.

 

wroc do katalogu produktow

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.