O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeciwsłoneczna DR35

Folia wewnętrzna przeciwsłoneczna DR 35 SR CDF

Folia przeciwsłoneczna grafitowa podwójnie refleksyjna LLumar


Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna o odcieniu jasno grafitowym podwójnie refleksyjna. Jest to folia okienna refleksyjna od strony zewnętrznej i posiada bardzo niski refleks od strony wewnętrznej, co pozwala zapewnić bardzo dobrą widoczność przez folię z wewnątrz pomieszczenia zarówno w dzień jak i w nocy.

 

Folia przeciwsłoneczna grafitowa seria DR 35 redukuje 54% całkowitej energii słonecznej wpuszczając do pomieszczenia 35% światła widzialnego. Redukuje również 99% szkodliwego promieniowania UV. Przed aplikacją folii wewnętrznej na nowoczesne systemy okienne konieczne upewnij się czy jest dozwolona do montażu na tego typu systemie. W tym celu niezbędne jest przeprowadzenie Analizy Stresu Termicznego.

 

Folia przeciwsłoneczna seria DR 35 dostępna jest w rolkach:
1,22 m x 30,5 mb
1,52 m x 30,5 mb

 

Sprzedawana jest również na mb.

 

 

nonewroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.