O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia przeciwsłoneczna DR15

Folia przeciwsłoneczna DR 15 SR CDF Dual - Reflective

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne LLumar


Najciemniejsza folia przeciwsłoneczna wewnętrzna z gamy DR podwójnie refleksyjna w kolorze grafitowym. Folie przeciwsłoneczne tej serii zostały opracowane w taki sposób by zapewnić jak najlepszą widoczność od wewnątrz pomieszczenia przez folię przeciwsłoneczną zainstalowaną na szybie zarówno w dzień jak i w nocy.

 

Wewnętrzna folia przeciwsłoneczna z serii DR 15 SR CDF Dual Reflective redukuje 70% całkowitej energii słonecznej przepuszczając do pomieszczenia 17 % światła widzialnego. Folie przeciwsłoneczne z serii DR eliminują 99% szkodliwego promieniowania UV. Przed aplikacją folii wewnętrznej na okna zawsze sprawdź czy ten rodzaj folii jest dopuszczony do montażu na tego rodzaju systemie okiennym. W tym celu konieczne jest przeprowadzenie Analizy Ryzyka Stresu Termicznego.

 

Folia przeciwsłoneczna wewnętrzna seria DR 15 dostępna jest w rolkach:
1,22 m x 30,5 mb
1,52 m x 30,5 mb

 

Sprzedawana jest również na mb.

 

 

nonewroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.