O firmie
przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia neutralna N1035B

Folia przeciwsłoneczna neutralna N1035B SR CDF

Folie przeciwsłoneczne wewnętrzne LLumar


Jest to folia przeciwsłoneczna wewnętrzna o brązowym odcieniu dedykowana do montażu na szybach pojedynczych. Folia okienna po zainstalowaniu na szybie daje lej lekko czekoladowe zabarwienie. Folia przeciwsłoneczna redukuje 64% całkowitej energii słonecznej przepuszczając przy tym 37% światła widzialnego. Redukuje również 99% promieniowania UV.

 

W odróżnieniu od folii przeciwsłonecznych zewnętrznych folie wewnętrzne są mniej skuteczne jeśli chodzi o redukcję energii słonecznej wpadającej do wnętrza obiektu. Bez wcześniejszego upewnienia się czy folie wewnętrzne są dopuszczone do montażu na danym rodzaju okien nie zaleca się ich stosowania by uniknąć ryzyka stresu termicznego. W celu uzyskania informacji czy wewnętrzna folia przeciwsłoneczna może zostać zastosowana niezbędne jest przeprowadzenie Analizy Stresu Termicznego.

 

Folia wewnętrzna okienna N1035B dostępna jest w rolce:
1,52 m x 30,5 mb

 

Sprzedawana jest również na mb.

 

 

nonewroc do katalogu produktowDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.