Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia na witryny sklepowe

 

Folia na witryny sklepowe

Folie na okna sklepów

 

 

folia na witryny sklepowe

Duże przeszklone witryny są nieodłącznym elementem funkcjonowania nowoczesnych sklepów, butików czy galerii handlowych. Wyeksponowany na witrynach towar ma zachęcać potencjalnego klienta do odwiedzenia sklepu i dokonania zakupu. Często jednak witryny sklepowe narażone są na działanie słońca. Powoduje to, że wyeksponowany na nich towar często zostaje zniszczony przez działanie promieni UV.

 

Doskonałym rozwiązaniem zabezpieczającym niszczenie towaru na wystawach sklepów są folie na witryny sklepowe i okna wystawowe. W tym celu stosujemy dedykowany produkt LLumar jakim jest folia okienna UV Shield AU85. Ten rodzaj folii okiennej jest montowany po wewnętrznej stronie szyby. Blokuje ponad 99% promieniowania UV, będąc jednocześnie niewidoczny dla potencjalnych klientów.

 

Inne problemy występują w przypadku, gdzie eksponowane są produkty spożywcze lub kosmetyki. Takie elementy są wrażliwe na wysoką temperaturę pod wpływem której topią się lub tracą swoje właściwości. W nowoczesnych budynkach we wnętrzu sklepu panują zwykle idealne warunki. Mimo to w bezpośrednim sąsiedztwie witryny produkty bardzo się nagrzewają od słońca. Prowadzi to do ich zniszczenia lub uszkodzenia, co przekłada się na ewidentne straty właściciela.

 

Folie na okna wystawowe

W takim przypadku rozwiązaniem optymalnym jest zastosowanie zewnętrznej folii przeciwsłonecznej spektralno selektywnej LLumar THE80, która oprócz tego, że blokuje 99% promieniowania UV, redukuje też 86% promieniowania IR, będącego głównym nośnikiem ciepła słonecznego. Zastosowanie folii przeciwsłonecznej THE80 chroni ekspozycję zarówno przed działaniem UV jak i promieniowaniem podczerwonym, pozostając praktycznie niezauważalną dla klientów.

 

 Folia przeciwsłoneczna do sklepu

Nie bez znaczenia jest również ograniczenie nagrzewania się wnętrza sklepu, co przekłada się na niższe koszty funkcjonowania klimatyzacji. Spektralno selektywna folia przeciwsłoneczna THE80 chroni witryny sklepu przez okres minimum 7-8 lat od instalacji folii bez utraty swoich parametrów i walorów estetycznych. 

 

 
Zapraszamy do KONTAKTU LLumar Polska


 

 


 

 

Sprawdź katalog narzędzi do montażu folii i nasze produkty

katalog narzedzi katalog produktowFirma PWJ oferuje również sprzedaż folii przyciemniającej szyby w autach, domach i budynkach użyteczności publicznej.

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych i samochodowych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.