Kontakt

      •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
  Oddział Sonina - +48 534 704 315

 

      •   ul. Paderewskiego 49, 35-328 Rzeszów
  Oddział Rzeszów - +48 575 676 005

O firmie

przyciemnianie szyb samochodowych
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
centrum folii samochodowych rzeszów
open
  Folia do ochrony szyby przedniej

Folia na szybę przednią

Dobre folie do ochrony przedniej szyby samochodowej

 

folia ochronna bray

 

Folia do ochrony przedniej szyby - Produkt Bray

Folia samochodowa została stworzona by zapewnić bezkompromisową ochronę szyby czołowej. Folia ochronna szyby przedniej firmy Bray wykorzystuje opracowaną technologię, by tworzyć warstwę ochronną zapewniającą wybitną odporność szyby przedniej auta najbardziej narażonej na rysy i uderzenia poprawiając jednocześnie widoczność podczas opadów deszczu i redukującą odblaski w nocy wzmacniając jednocześnie szybę przednią przed uszkodzeniem i poprawiając jej ogólny wygląd.


Folie do ochrony szyby przedniej są dostępne w 3 wariantach:

- ECO SKIN - folia jednowarstwowa żywotność 5-12 mc
- Windsheld Skin - folia dwuwarstwowa jedna warstwa usuwalna (w zależności od jej zużycia) żywotność 12-24 mc
- Windsheld Skin+ - folia czterowarstwowa jedna warstwa usuwalna (w zależności od jej zużycia) folia posiada dodatkową warstwę utrudniająca porysowanie o twardości 6h+. Żywotność 24-48 miesięcy.

 

Korzyści z zastosowania folii ochronnej na szybie przedniej (czołowej):

- odporna na uderzenia,
- chroni przed kwaśnymi deszczami i plamami typu water spots,
- wzmacnia szybę,
- odporna na zarysowania,
- odpycha wodę, śnieg i deszcz,
- poprawia widoczność podczas deszczu i redukuję odblaski w nocy,
- łatwa do usunięcia.


Sprawdź testy folii do ochrony i zabezpieczenia przedniej szyby samochodowej. Zastosuj folię do ochrony szyby przedniej w celu jej zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 


Chroń najbardziej narażoną w samochodzie szybę (szybę czołową) na uszkodzenia od kamieni, odpryski i porysowanie.

 

Folie do ochrony szyby przedniej nadają się nie tylko do samochodów osobowych, ale również dostawczych, ciężarowych oraz na szyby autobusów. Folie do ochrony szyby przedniej nadają się nie tylko do samochodów osobowych ale również dostawczych, ciężarowych oraz na szyby autobusów.

 

W tych autach, które pokonują na co dzień dużo kilometrów, realizują trasy w odległe miejsca warto zabezpieczyć szybę przednią folią ochronną przed rozbiciem i uszkodzeniami. Folia na szybę przednią nie tylko zwiększy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów ale również i przede wszystkim umożliwi dalszą jazdę chroniąc szybę przed jej rozbiciem.

 

Wzmocnienie szyby przedniej (czołowej) folią ochronną jest sprawdzonym rozwiązaniem, które już nie raz pozwoliło uniknąć ogromnych kosztów jej naprawy w trasie.

 

Folia na szybę czołową samochodu sprawdza się w 100% przy skutkach uderzenia szyby kamieniem oraz innymi przedmiotami. Mogą one uszkodzić szybę czołową wylatując z impetem spod koła jadącego przed nami auta lub wypadając z przejeżdzających obok pojazdów.

 

Zabezpiecz szybę przednią przed uszkodzeniami i rozbiciem. Folia ochronna na szybę przednią to atestowany produkt, który uzyskał wiele rekomendacji zadowolonych klientów - użytkowników - kierowców indywidualnych oraz kierowców zawodowych pokonujących długie dystanse na co dzień.

 

Folia do ochrony przedniej szyby - Zabezpieczenie szyby czołowej folią

 


folie przeciwsloneczne rzeszow

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.