O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folia anty-graffiti. Folia ochronna na szyby, witryny, elewacje

Dobre folie do ochrony szyb, witryn, okien przed wandalami


folia anty-graffiti

Folia anty-graffiti - ochrona przed wandalami

Folia anty graffiti jest to produkt zaprojektowany z myślą o ochronie szyb przed wszelkiego rodzaju aktami wandalizmu. Większość farb można bez większych problemów usunąć z powierzchni szyby jednak wytrawiania kwasem lub drapania, rysowania ostrymi narzędziami nie da się usunąć z powierzchni szyby, które zostają w ten sposób zniszczone nieodwracalnie. Folia ochronna ( folia anygraffiti) może być zamontowana na każdym elemencie wykonanym ze szkła nie tylko na autobusach, tramwajach czy pociągach również na przystankach, przejściach podziemnych, na ekranach dzwiękochłonnych, reklamach zewnętrznych, tablicach informacyjnych, wyświetlaczach,  wszędzie tam gdzie zastosowane jest szkło i przeszklenia prowukujące do zniszczenia.


Folie ochronne Anty-graffiti używane są w transporcie publicznym w większości krajów w Europie i na Świecie znajdują zastosowanie na pociągach, tramwajach i autobusach.

 

Folie ochronne na szyby LLumar zostały zainstalowane:
- na większości pociągów w UK wraz z największymi kompaniami z południowej Anglii,
- w metrze i dla spółek autobusowych z Londynu,
- dla spółek kolejowych w Niemczech,
- dla spółek autobusowych we Francji.

 

Wandal uszkadzając folie niszczy ją, a nie szybę co firmom transportowym pozwala zaoszczędzić dziesiątki tysięcy złotych rocznie na wymianie zniszczonych okien i porysowanych szyb. Koszt instalacji folii to zaledwie 5% kosztu wymiany szyby. Wymiana uszkodzonej folii jest bardzo szybka, więc pojazd nie będzie wyłączony z użytkowania przez długi czas.

Folia do ochrony szyb przed zarysowaniami

Zalety folii anty graffiti:
- bardzo wysoka ochrona przed zarysowaniem,

- ochrona szyb, witryn sklepowych, elewacji ze szkła, okien w pociągach przed pomalowaniem sprayem,

- odporna na wytrawianie kwasem (TUV test),
- doskonale przejrzysta, niezauważalna po zainstalowaniu,
- bardzo łatwa w demontażu,
- nie zostawia kleju na szybie.

 

Folie anty-graffiti posiadają odpowiednie certyfikaty i zostały na nich przeprowadzone wszelkie testy wytrzymałości:
- certyfikaty ogniowe,
- BS (British Standard), FN (akredytacja dla kolei), DIN,
- dopuszczenia do ruchu drogowego ABG,
- testy ścieralności DIN EN ISO 1518 and DB,
- test odporności na kwasy TUV.

 

Wszystkie folie ochronne na okna i szyby są foliami bezbarwnymi (występuję również jedna wersja przeciwsłoneczna). Folie antygraffiti montowane są od strony, gdzie może zaistnieć atak wandalizmu, czyli od wewnątrz.

 

Nie wydawaj niepotrzebnie pieniędzy na nowe szyby - wykorzystaj potencjał folii anty-graffiti i sprawdź ich skuteczność w działaniu. Zamów folie ochronne antygraffiti na szyby, okna razem z montażem. Folie AntyGraffiti to doskonałe zabezpiecznie szyb, okien, szklanych elewacji, witryn sklepowych przed wanadalami.

 

Sprawdź także folie przeciwsłoneczne i folie ochronne na szyby!

folia przeciwsłoneczna

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.