O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Spryskiwacz Spray Master do Montażu Folii do Przyciemniania Szyb, PPF

  Spryskiwacz uniwersalny Spray Master
 

Spryskiwacz uniwersalny Spray MasterSpray Master- najpopularniejszy spryskiwacz
w branży folii samochodowych i PPF


SprayMaster to profesjonalny spryskiwacz zaprojektowany w taki sposób aby wytrzymał pracę z różnego rodzaju detergentami bardziej i mniej agresywnymi.

Posiada ergonomiczną rączkę i rozpylacz, dający bardzo dobrą mgiełkę, dzięki temu znalazł uznanie wśród milionów użytkowników przyciemniających szyby samochodowe czy montujących bezbarwne folie do ochrony lakieru auta.

spryskiwacz uniwersalny spray masterpowrot do katalogu narzedziDowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

WIĘCEJ

 

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.

WIĘCEJ