O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folia PPF - Najskuteczniejsza ochrona lakieru w Twoim aucie!

  Folia PPF

Folia PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru auta

Folie PPF - niewidoczne zabezpiecznie lakieru samochodu

folia ppf ochronna

 

Folia PPF
Najskuteczniejsza ochrona lakieru w aucie!


Na rynku można znaleźć wiele produktów służących do zabezpieczenia i poprawy wyglądu lakieru w aucie począwszy od całej masy wosków, powłok kwarcowych, teflonowych czy ceramicznych. Od pewnego czasu dołączyła do tej grupy folia ochronna PPF.

 

Bezbarwna folia do ochrony lakieru PPF wystepuje w 2 odmianach:
- folia PPF Standard
- folia PPF Platinium


Obie bezbarwne folie ochronne PPF mają wspólną najważniejszą cechę SAMOREGENERACJI FOLII tzn. rysy powstałe na powierzchni folii zabliżniają się pod wpływem ciepła. Różnią się one pomiędzy sobą kilkoma detalami.

 

- Folia PPF typu Platinium ma lepsze właściwości hydrofobowe. Lepiej gromadzi wodę w krople i ją odprowadza,

- Folia PPF Platinium jest łatwiejsza w położeniu i montażu dla instalatorów. Jest niezauważalna gołym okiem na lakierze. Po jej prawidłowej instalacji nie widać kompletnie śladów jej montażu jeśli została położona zgodnie ze sztuką.

 

Gdy tyko folie ochronne PPF marki LLumar pojawiły się na rynku zaczęły robić furorę. Są one wykorzystywane nie tylko na samochodach osobowych ale również na autach specjalistycznych, które są przeznczone do specjalnych zadań w terenie. Zabezpiecz lakier auta, łodzi, samolotu przed niepotrzebnymi i wysokimi kosztami malowania i regeneracji powłoki lakierniczej - lakieru.

 

Coraz częściej folie PPF do ochrony lakieru trafiają na auta zabytkowe oldtimery, auta kolekcjonerskie, kampery, przyczepy kempingowe, vany, furgonetki, auta sportowe, motocykle, motory, rowery, rowery elektryczne, hulajnogi, skutery, boxy samochodowe.

 

Folia PPF jest wykorzystywana również jako ochrona lakieru auta terenowego, kombi, na samochody elektryczne, na auta w wypożyczalni samochodowej, na auta w wynajmie długoterminowym, na samochody w leasingu, autach klasy Premium, Standard oraz jako folia ochronna do zabezpieczenia kadłubów łodzi żaglowych i motorowych, skuterów wodnych jet-ski, skrzydeł oraz kadłubów małych samolotów - awionetek. Dlaczego?

Zalety folii PPF - niewidocznej folii na lakier auta

1) Doskonała klarowność materiału po profesjonalnym zainstalowaniu - jest niemal nie zauważalna.
2) Najwyższy stopień zabezpieczenia. Folia na lakier samochodowy PPF chroni przed obiciami od kamieni, rysami czy otarciami parkingowymi (jest wstanie ochronić lakier przed aktami wandalizmu np. rysowanie kluczem).
3) Właściwości samoregeneracji - rysy powstałe na powierzchni folii ochronnej znikają pod wpływem ciepła.
4) Właściwości hydrofobowe - gromadzi wodę w krople i odprowadza ją.
5) Idealne dopasowanie folii do danego elementu dzięki cięciu formatek przez ploter.
6) Bezbarwna ochrona lakieru na długie lata zapewni folia do ochrony lakieru.

 

 

Folie PPF - folia ochronna na lakier auta

Folia PPF jest wykorzystywana jako zabezpieczenie i ochrona lakieru auta! Folię PPF można zastosować na dowolny element lakierowany w aucie. Stosuje się ją również na lampy czołowe, lusterka, klamki czy na powierzchnie wykonane z karbonu i piano Black.

 

Stosując folie do ochrony lakieru Twoje auto może wyglądać jak nowe przez długie lata. Żywotność folii PPF wacha się od kilku do kilkunastu lat w zależności od wybranego produktu. Na folie bezbarwne PPF udzielana jest gwarancja producenta na żółknięcie i pęknięcia po jej instalacji.

- folia PPF Platinium - 10 lat gwarancji
- folia PPF Standard - 5 lat gwarancji

Folia PPF bezbarwna folia do ochrony lakieru jest dostępna u nas w rolkach o wymiarach:

- 0,61m x 30,5m

- 1,22m x 30,5m

- 1,52m x 15,3m

- 1,83m x 15,3m - NOWOŚĆ

 

Różne wymiary rolek w jakich występuje folia ochronna na lakier auta pozwalają bez żadnych ograniczeń stosować ją jako zabezpiecznie znacznie wiekszej powierzchni auta bez łączenia. Dzięki temu ochrona zabezpieczonego - oklejonego elementu karoserii będzie jeszcze mniej widoczna, a powłoka jeszcze trwalsza i bardziej wytrzymała.

 

Jeśli jesteś zainteresowany produktem jakim jest folia ochronna na lakier i zabezpieczeniem samochodu folią PPF skontaktuj się z nami. Jest to doskonała ochrona lakieru Twojego samochodu na długie lata!  Kup folie ochronne PPF do samodzielnego montażu lub zamów folie ochronne na lakier (folie PPF) razem z montażem!

 

Folia ochronna na samochód PPF - Bezbarwna folia do ochrony lakieru


przyciemnianie szyb w budynkach

 

Dowiedz się więcej na temat firmy LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

%MCEPASTEBIN%

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

WIĘCEJ

 

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.

WIĘCEJ