Kontakt
O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Folia na szybę przednią

Dobre folie do ochrony przedniej szyby samochodowej.


folia do ochrony szyby przedniej

Folia do ochrony przedniej szyby - Produkt Bray

Folia samochodowa została stworzona by zapewnić bezkompromisową ochronę szyby czołowej. Folia ochronna szyby przedniej firmy Bray wykorzystuje opracowaną technologię, by tworzyć warstwę ochronną zapewniającą wybitną odporność szyby przedniej auta najbardziej narażonej na rysy i uderzenia poprawiając jednocześnie widoczność podczas opadów deszczu i redukującą odblaski w nocy wzmacniając jednocześnie szybę przednią przed uszkodzeniem i poprawiając jej ogólny wygląd.


Folie do ochrony szyby przedniej są dostępne w 3 wariantach:

- ECO SKIN - folia jednowarstwowa żywotność 5-12 mc
- Windsheld Skin - folia dwuwarstwowa jedna warstwa usuwalna (w zależności od jej zużycia) żywotność 12-24 mc
- Windsheld Skin+ - folia czterowarstwowa jedna warstwa usuwalna (w zależności od jej zużycia) folia posiada dodatkową warstwę utrudniająca porysowanie o twardości 6h+. Żywotność 24-48 miesięcy.

 

Korzyści z zastosowania folii ochronnej na szybie przedniej (czołowej):

- odporna na uderzenia,
- chroni przed kwaśnymi deszczami i plamami typu water spots,
- wzmacnia szybę,
- odporna na zarysowania,
- odpycha wodę, śnieg i deszcz,
- poprawia widoczność podczas deszczu i redukuję odblaski w nocy,
- łatwa do usunięcia.


Sprawdź testy folii do ochrony i zabezpieczenia przedniej szyby samochodowej. Zastosuj folię do ochrony szyby przedniej w celu jej zabezpieczenia przed uszkodzeniami mechanicznymi.

 


Chroń najbardziej narażoną w samochodzie szybę (szybę czołową) na uszkodzenia od kamieni, odpryski i porysowanie.

 

Folie do ochrony szyby przedniej nadają się nie tylko do samochodów osobowych, ale również dostawczych, ciężarowych oraz na szyby autobusów. Folie do ochrony szyby przedniej nadają się nie tylko do samochodów osobowych ale również dostawczych, ciężarowych oraz na szyby autobusów.

 

W tych autach, które pokonują na co dzień dużo kilometrów, realizują trasy w odległe miejsca warto zabezpieczyć szybę przednią folią ochronną przed rozbiciem i uszkodzeniami. Folia na szybę przednią nie tylko zwiększy bezpieczeństwo kierowcy i pasażerówale również i przede wszystkim umożliwi dalszą jazdę chroniąc szybę przed jej rozbiciem.

 

Wzmocnienie szyby przedniej (czołowej) folią ochronną jest sprawdzonym rozwiązaniem, które już nie raz pozwoliło uniknąć ogromnych kosztów jej naprawy w trasie.

 

Folia na szybę czołową samochodu sprawdza się w 100% przy skutkach uderzenia szyby kamieniem oraz innymi przedmiotami. Mogą one uszkodzić szybę czołowąwylatując z impetem spod koła jadącego przed nami auta lub wypadając z przejeżdzających obok pojazdów.

 

Zabezpiecz szybę przednią przed uszkodzeniami i rozbiciem. Folia ochronna na szybę przednią to atestowany produkt, który uzyskał wiele rekomendacjizadowolonych klientów - użytkowników - kierowców indywidualnych oraz kierowców zawodowych pokonujących długie dystanse na codzień.

Folia do ochrony przedniej szyby - Zabezpieczenie szyby czołowej folią

folia do ochrony szyby przedniej

 

Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednym z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

 

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.