O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

VW Tiguan - Folia Ochronna PPF Platinum

  Realizacje/Ochrona lakieru PPF/VW Tiguan - Folia Ochronna PPF Platinum

Folie PPF do Zabezpieczenia Lakieru Auta - Nasze Realizacje

Ochrona lakieru VW Tiguan

VW Tiguan ten SUV z gamy kompaktowej trafił do nas w celu laminowania go bezbarwną folią ochronną. Na życzenie klienta zastosowaliśmy nasz najwyższy produkt bezbarwną folię do ochrony lakieru PPF Platinum z właściwościami samo regeneracji i hydrofobowości. Zabieg ten pozwoli klientowi cieszyć się nieskazitelnym wyglądem auta przez długie lata. Zaaplikowana przez nas folia posiada 10 letnią gwarancję.

W Tiguanie został wykonany zakres prac na następujących elementach:
- cała maska wraz z zawinięciem rantu folii,
- zderzak przód wraz z drobiazgami wykonanymi z Black Piano,
- lampy przednie,
- lusterka,
- słupki A i nadszybie,
- wnęki klamek i parapet tylnego zderzaka.
folia-ppf-vw-tiguan
montaz-folii-ochronnej
montaz-folii-ochronnej-ppf
ochrona-auta-folia
ochrona-lusterek-samochodowych
zabezpieczenie-lakieru-folia
folia-ochronna-tiguan
folia-ppf

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

WIĘCEJ

 

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.

WIĘCEJ