O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ Folie okienne i samochodowe - Przyciemnianie szyb, ochrona lakieru - montaż, sprzedaż - Montaż folii do ochrony lakieru

  Szkolenia/Montaż folii do ochrony lakieru

Szkolenia - przyciemnianie szyb, folie ochronne dla lakieru

W naszej ofercie znajdują się również szkolenia. Jeśli planujesz rozpoczęcie świadczenia usług z palety naszych szkoleń, zapoznaj się z naszą ofertą.


Wieloletnie doświadczenie tysiące przyciemnionych aut i tysiące m2 zainstalowanych folii okiennych powodują, iż posiadamy niezbędne doświadczenie by przekazywać zdobytą przez lata wiedzę i doświadczenie innym osobom.

Oferujemy:
  • Szkolenia z przyciemniania szyb samochodowych.
  • Szkolenia z montażu folii okiennych.
  • Szkolenia z montażu folii do ochrony lakieru.
  • Szkolenia trwają od 1-3 dni i uzależnione są od zakresu, jaki wybierzesz jak również od tego ile czasu chcesz poświęcić na trening.
    Każde z przeprowadzonych przez nas szkoleń mają na celu przekazanie zdobytej przez nas wiedzy i umiejętności niezbędnych do świadczenia usług w tych dziedzinach. Na naszych szkoleniach będziesz nabierał doświadczenia praktycznego a nie przyglądał się jak robi to osoba szkoląca.

    Pełne informacje odnośnie szkoleń uzyskasz składając zapytanie drogą mailową: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.