O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

Producent Folii - Folie Na Okna, Folie Samochodowe na Lakier

  O nas/O producencie

O producencie

Eastman Chemical Company jest światowym wiodącym producentem oraz dystrybutorem wysokiej jakości folii dla samochodów oraz budynków. Folie sprzedawane są pod marką LLumar® oraz kilkunastoma regionalnymi markami.


Dowiedz się więcej na temat LLumar, jednego z największych producentów wysokiej jakości folii okiennych!

Dowiedz się więcej!

Jeśli jesteś gotowy zobaczyć świat w całkiem nowym świetle, to pokażemy Ci nasze możliwości.

Firma Eastman jest dumna z tego, że posiada największą oraz najbardziej zintegrowaną sieć produkującą wysokiej jakości powlekane folie okienne na całym świecie.

Zawsze zapewniamy doskonałą jakość, projektując produkty - folie przeciwsłoneczne, folie dekoracyjne, folie ochronne i antywłamaniowe, folie do przyciemaniania szyb, folie do ochrony lakieru auta, które odpowiadają zapotrzebowaniu rynku.

Współpracujemy z szeroką gamą najlepszych projektantów, producentów, a także klientów zajmujących się tworzeniem oraz poprawą jakości i wydajności szkła. Wykorzystujemy najszerszą w branży gamę technologii produkcji folii, które, aby zapewnić najwyższą jakość wytwarzane są w nowoczesnej technice czystych pomieszczeń.
Z ponad 55 letnim doświadczeniem w produkcji folii okiennych, firma Eastman jest zobowiązana do dokonywania ciągłych inwestycji w maszyny, technologie i szkolenia pracowników - wszystko po to, aby utrzymać się w światowej czołówce producentów folii okiennych.

Folie okienne LLumar produkowane są w USA. Nasze zdolności produkcyjne obejmują między innymi barwienie, napylanie, metalizowanie, kompleksowe powlekanie, laminowanie oraz wycinanie.

Firma Eastman posiada certyfikat ISO 9001:2008. Numer certyfikatu: #FM 35957

O marce

Informacje o marce produkującej folie okienne i samochodowe.

Folie okienne LLumar poprawiają ochronę domów, firm, a także samochodów na całym świecie.

O producencie

O producencie przeciwsłonecznych folii okiennych i samochodowych Llumar.

LLumar jest wiodącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój przy produkcji folii okiennych i samochodowych

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie wpływać na otoczenie wytwarzając produkty, które poprawiają jakość życia i środowiska.

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.