O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
Kontakt
open

PWJ - profesjonalny dobór i montaż folii okiennych i samochodowych

  O nas/O marce

O marce

Na całym świecie wykorzystujemy szkło. Instalując okna oczekujesz podstawowych właściwości takich jak: ochrona przed deszczem, chłodem oraz możliwość spojrzenia przez szybę. My zaś patrzymy na nie w inny sposób - jak na nieskończoną możliwość zmiany, poprawy oraz ochrony życia ludzi na całym świecie.

 


Dbamy o to co dla Ciebie ważne

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić dodatkową ochronę dla wszystkiego co jest dla Ciebie ważne - rozpoczynając od zdrowia i komfortu twoich bliskich, dla pracowników, podczas jazdy samochodem, a ponadto zmniejszając rachunki za energię.

Od ponad 55 lat folie przeciwłoneczne LLumar są wykorzystywane do:
  • Kontrolowania nasłonecznienia - zapewniając ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem jak również chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • Obniżania kosztów energii - do 40% dla gospodarstw domowych oraz średnio do 15% dla budynków komercyjnych.
  • Poprawy komfortu jazdy, stylu i prywatności


Poprzez to, że nigdy nie poszliśmy na kompromis, LLumar został największym producentem folii okiennych, które są najchętniej kupowane na całym świecie. Nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów, aby zapewnić wszystkim znacznie większy komfort i bezpieczeństwo w ich domu, miejscu pracy czy samochodzie.

Jeśli jesteś gotowy na poprawienie swojego spojrzenia na świat i chcesz zobaczyć, jak duże znaczenie ma dodatkowa ochrona w życiu - skontaktuj się z nami!O marce

Informacje o marce produkującej folie okienne i samochodowe.

Folie okienne LLumar poprawiają ochronę domów, firm, a także samochodów na całym świecie.

O producencie

O producencie przeciwsłonecznych folii okiennych i samochodowych Llumar.

LLumar jest wiodącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój przy produkcji folii okiennych i samochodowych

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie wpływać na otoczenie wytwarzając produkty, które poprawiają jakość życia i środowiska.

  •   Sonina 493 G, 37-100 Łańcut
         woj. podkarpackie, Polska
  •   723-297-034
  •   695-430-109
  •   17-224-13-40
  •   pwj.poczta@gmail.com

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.