O firmie
"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii okiennych i samochodowych. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych.
PWJ - Folie okienne i samochodowe - sprzedaż i montaż
open

PWJ - Folie Okienne, Dekoracyjne, Samochodowe - Montaż Folii

  O nas/O marce

O marce

Na całym świecie wykorzystujemy szkło. Instalując okna oczekujesz podstawowych właściwości takich jak: ochrona przed deszczem, chłodem oraz możliwość spojrzenia przez szybę. My zaś patrzymy na nie w inny sposób - jak na nieskończoną możliwość zmiany, poprawy oraz ochrony życia ludzi na całym świecie.

 Dbamy o to co dla Ciebie ważne

Jesteśmy dumni z tego, że możemy zapewnić dodatkową ochronę dla wszystkiego co jest dla Ciebie ważne - rozpoczynając od zdrowia i komfortu Twoich bliskich, dla pracowników, podczas jazdy samochodem, a ponadto zmniejszając rachunki za energię. Duży wybór produktów oraz wszechstronnośc ich zastosowania sprawia, że każdy dobierze odpowiednie folie na okna i do samochodu dla siebie.

Od ponad 55 lat folie przeciwłoneczne LLumar są wykorzystywane do:
  • Kontrolowania nasłonecznienia - zapewniając ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem jak również chroniąc przed szkodliwym promieniowaniem UV
  • Obniżania kosztów energii - do 40% dla gospodarstw domowych oraz średnio do 15% dla budynków komercyjnych.
  • Poprawy komfortu jazdy autem, stylu auta i prywatności wewnątrz kabiny samochodu

Poprzez to, że nigdy nie poszliśmy na kompromis, LLumar został największym producentem folii okiennych, które są najchętniej kupowane na całym świecie. Folie przeciwsłoneczne w różnych seriach i rodzajach; folie do ochrony lakieru auta, folie do przyciemniania szyb, folie ozdobne na szyby i przeszklenia oraz folie ochronne i antywłamaniowe na okna są naszymi najdoskonalszymi produktami ponieważ doprowadziliśmy je do perfekcji.

 

Nieustannie dążymy do ulepszania naszych produktów, aby zapewnić wszystkim znacznie większy komfort i bezpieczeństwo w ich domu, miejscu pracy czy samochodzie.

Jeśli jesteś gotowy na poprawienie swojego spojrzenia na świat i chcesz zobaczyć, jak duże znaczenie ma dodatkowa ochrona w życiu - skontaktuj się z nami! Sprawdź nasze folie na okna oraz folie samochodowe!
O marce

Informacje o marce produkującej folie okienne i samochodowe.

Folie okienne LLumar poprawiają ochronę domów, firm, a także samochodów na całym świecie.

O producencie

O producencie przeciwsłonecznych folii okiennych i samochodowych Llumar.

LLumar jest wiodącym producentem i dystrybutorem wysokiej jakości folii okiennych na całym świecie.

Zrównoważony rozwój

Zrównoważony rozwój przy produkcji folii okiennych i samochodowych

Każdego dnia pracujemy nad tym, aby pozytywnie wpływać na otoczenie wytwarzając produkty, które poprawiają jakość życia i środowiska.

O nas

"Firma PWJ" od wielu lat zajmuje się profesjonalnym doborem i montażem folii. W swojej ofercie posiadamy folie liderów rynku światowego w produkcji systemów folii okiennych i samochodowych. Oferujemy profesjonalne przyciemnianie szyb oraz montaż folii ochronnych PPF do lakieru samochodowego.

 

© 2015 Eastman Chemical Company. LLumar® oraz logotyp LLumar® są znakami towarowymi Firmy Eastman Chemical Company lub jednej z jej pododdziałów. Wizualizacje zostały stworzone wyłącznie w celach ilustracyjnych. Rzeczywisty wygląd okien po montażu folii może się różnić.